x

Tesettür Abiyeler

Tesettür Abiye Elbise Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

20 Temmuz 2023

Özel günler ve davetler için şık bir tesettür abiye elbise almak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Bu yazımızda, tesettür abiye elbise seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve en popüler modelleri sizin için derledik. İşte başlıklarımız:

Tesettür Abiye Modellerinde Kadife Kumaş Dokunuşu Nasıldır?

17 Ağustos 2020

Abiyeler görsel açıdan kişiye zenginlik katan ve güzel gösteren kıyafetlerdendir. Tam bir parça olması yan parçalarında da özen gösterilmesini sağlamaktadır. Bazı abiyeler yalnızca tek bir parça olarak kullanılmaktadır. Bu da kombin yaparken kişiye kolaylık sağlamaktadır. 

Tesettür Alışverişinde Yeni Sezon Abiye Modelleri Nelerdir?

14 Ağustos 2020

Alışveriş yapmayı çoğu hanım oldukça fazla sevmektedir. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında olacak düğün davetleri için pek çok kişi sonbahar aylarında abiye bakmaya başlamaktadır.

Abiye Alışverişi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

08 Temmuz 2020

Tesettür alışveriş yaparken pek çok konuda dikkatli olmanız gerekiyor. Öncelikle artık günümüzde çoğu kadın internet ortamından alışveriş yapmıyı tercih ediyor. Bu duurm kolaylık sağlamasının yanı sıra bazı zorluklar getiriyor.

Mavi Tesettür Abiye

24 Haziran 2020

Düğün hazırlıkları içinde bulunan genç kızlar ne giyeceklerine karar veremez. Bunu bir stres haline getirerek en güzel modelleri bile beğenmeyebilir. Bu sebeple siz düğün ve nişan gününüzden önce giyeceğiniz modeli belirlemeli ve kafanızda en azından bir renk olmalı. 

Tesettür Elbise Nasıl Seçilir Ne Dikkat Edilmelidir

15 Haziran 2020

Yeni kapanmış genç bayanların sordukları önemli sorulardan biri de tesettür elbisenin nasıl seçileceği konusundadır. Tesettür elbise seçimi yaparken öncelikle tesettür adabına uygun kıyafetleri tercih etmelisinizç. Tesettür adabının ne olduğu konusuna gelince vücut hatlarını belli etmeyen gösterişi az, kıyafetlerin tamamıdır. Bu kıyafetler içinde dilediğinizi seçip kullanabilirsiniz.

Abiye Modasında Bu Sene Öne Çıkanlar

13 Haziran 2020

Tesettür abiye modasında bu sene öne çıkan parçaları merak ediyorsanız bu yazıyı okumanız gerekiyor. Bilindiği gibi uzun yıllar boyunca tesettür kıyafet tercih eden bayanlara ayrı olarak hem özel günler için hem de günlük yaşamda giymek için belirli bir tasarımı olan kıyafetler üretilmiyordu.

Siyah Renkli Abiyeler

09 Haziran 2020

Son zamanlarda ve bu sene tesettür kıyafetlere hakim olan moda anlayıştan biri de kolların ve yakaların oldukça geniş kesilmesidir. Eskiden ispanyol paça olarak bilinen pantolon kesiminin artık kollarda da kullanılması oldukça moda. Bu nedenle ister abiye modellerinde isterseniz günlük gömlek ve tunik modellerinde geniş kesim kollar göze çarpıyor. 

Tesettür Kırmızı Abiye

07 Haziran 2020

Kırmızı tesettür abiye birçok kadının özel davetlerde ve özel günlerde tercih ettiği ve abiyeye en çok yakışan renk olarak bilinir. Kırmızı başlı başına çok özel bir renktir. Her zaman giyilemez. Kırmızı elbiselerin saten veya ipek kumaşta yapılmı çeşitleri sizleri özel davetlerde göz alıcı yapabilir. Kırmızı abiyeler daha çok kına geceleri için seçilir. Kına gecelerinin vazgeçilmez renklerinden olan kırmızı abiye çeşitleri ise sayılamayacak kadar çok sayıdadır. Bunlardan bir tane deneyerek kırmızının size de ne kadar çok yakıştığını görebilirsiniz.

Tesettür Abiye Çeşitleri

03 Haziran 2020

Son zamanlarda tekstil sektörü alışveriş ile orantılı olarak oldukça genişlemiş durumda. Her geçen gün yeni bir ürün raflardaki yerini almaktadır. Genişleyen alışveriş sektörü yeni ürünlerin, yeni kıyafetlerin mağazalarda ve vitrinlerde yer almasını sağlıyor. Tüketim alışkanlığı hiç bir zaman bitmemekle her gün yeni bir modeli ileri sürülen bu kıyafetler arasında son zamanların yükselen kategorisi tesettür giyimidir. Tesettür giyimi oldukça geniş ürün yelpazesine sahiptir.

1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.