x

Ferace

Tesettür Ferace tesettürlü kadınların en beğendiği giysi kategorilerinden biridir. Neredeyse tüm bedeni boydan kapladığı için güzel görünümlü şık bir model uygun bir başörtüsü ile hızlı bir şekilde hazırlanıp dışarı çıkabilirler. Bu yüzden aslında dış giyimin bu eşsiz parçası çok ince bir çizgide yer alır. Öyle güzel ve zarif bir tasarıma sahip olmalı ki insanlar sadece bir kıyafet ile sokağa çıkabilmelidirler. Kesimi, tarzı ve işlemeleri ile sizi yansıtabilecek modeller olması gerekmektedir. Bu bilinçte en şık modellerimizi sitemizde beğeninize sunduk.

Tesettür ferace fiyatları oldukça geniş bir skalada yer almaktadır. Çünkü birçok bakımdan değişik işçilik ve kumaş türüne sahiptirler. Bu konuda en detaylı bilgiyi ürünlerimize bakarak anlayabilirsiniz. Kışlık ve yazlık olmak üzere pek çok farklı kumaş ve işçilikle çalışılan bu modeller kadınların en büyük kurtarıcılarından biridir. Giy-çık bir ürün olmasının yanı sıra pul payetli veya taşlı modelleri özel günlerde de şık bir şekilde kombinlenebilmesini sağlar. Birbirinden şık, spor ve rahat ürün çeşitliliğini sizlere sunuyoruz. 

Kadınlar için birbirinden farklı yöntemler eşliğinde giyme olanağı veren ferace ürünler, buna artı olarak yeni sezon içerisinde zengin seçeneğe sayesinde güzel bir fırsat sunmaktadır. Bir yıl içerisinde tüm farklı hava şartlarında rahat bir şekilde giyilebilen ve farklı yerlerde kullanım imkanı veren bu güzel giysi örneklerini kişisel zevklere bağlı kalarak değişik modeller ve renkler içerisinde satın alma şansını elde edebilirsiniz. Özellikle boydan düğmeli olarak tasarımı yapılan ve bel kısmında buna uyumlu özel bir kuşak yapılmış hali ile hanımların bu yıl oldukça ilgisini çekmiş görünüyor. Ayakuçlarına kadar dökülen görünümü eşliğinde özellikle mor ve siyah renklerin yeni ferace modelleri eşliğinde ön plana çıktığını söylemek gerekir.

Yeni sezon farklı ferace modelleri

Her sene olduğu gibi bu yıl da büyük bir seçenek kapsamında hanımların huzuruna sunulmuş olan birbirinden harika ferace modelleri kapsamında, özellikle boyundan göğüs kısmına kadar yine düğme detaylı çeşitler harika bir görünüm vermektedir. Aşağı doğru düz bir şekilde inen ve bel kısmında hiçbir kuşak tasarım yapılmayan bu giyim, tüm değişik mevsim şartları kapsamında giyilebilir. Mükemmel bir görünüm sunan birbirinden harika ferace modellerini çok uygun fiyatlar bünyesine satın alabilir ve uzun yıllar güven içerisinde kullanabilirsiniz. 

En güzel ferace modelleri

Elbette giysinin dikkat çekmesini seven hanımlar adına ise taş detayları ile bezenmiş ve güzel bir görünüm sunan ferace modellerini de yeni sezon kapsamında tercih etmek mümkündür. Koyu renklerin ön plana çıktığı gece bünyesinde özellikle siyah renginin harika bir izlenim verdiğini söylemek gerekir. Dilediğiniz tarzda ve istediğiniz renklerde seçim yapabileceğiniz harika ferace ürünlerine farklı giysiler bünyesinde harika bir uyum yakalayarak da kullanabilirsiniz. Bütçenizi aşmayan fiyatlar eşliğinde bulabileceğiniz farklı tarzlardaki bu dış giyim ürünlerinden kendi zevkinize uygun bir seçim yaparak kullanabilirsiniz. Düğme detayları ya da taş süslemeleri ile birlikte en güzel bel kuşağı kapsamında dilediğiniz herhangi bir yerde giyme şansını bu güzel giyim seçenekleri kapsamında elde edebilirsiniz.

Her türden öneri, görüş, soru ya da siparişiniz için bizlerle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Filtre
Toplam 413 ürün görüntüleniyor.