x

Teslimat Ve Kargo

Teslimat Ve Kargo

KARGO ÜCRETİ :

Türkiye sınırları içerisinde yapmış olacağınız alışverişlerde kargo ücreti  59,99 TL olup, kapıda ödemeli alışverişlerde 50 TL kapıda ödeme ücreti alınmaktadır.

TESLİMAT :

Ürününüz, sipariş verildikten sonra 24 saat ( Kampanya dönemlerinde 48 saat ) içerisinde Kargo'ya verilir. Ürününüz kargoya verildiği anda kargo takip numaranız size SMS olarak gönderilir. Kargonuzun nerede olduğunu takip etmeniz için, kargo takip numaranızı ana sayfamızdaki ''Kargo Takip'' butonunu tıklayıp buraya yazarsanız, kargonuzun hangi şubeye, hangi gün ve saatte geleceğini ayrıca şube telefon-adres bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Bağlı olduğunuz Kargo şubesi paketinizi size getirdiğinde o anda sizi adresinizde bulamazsa kapıya not bırakır. Bu durumda paketinizi "3 gün" içerisinde nottaki kargo şubesinden teslim almanız gerekmektedir. Üç gün içerisinde teslim alamazsanız paketiniz www.tesetturdunyasi.com.tr 'ye iade edilir.

Türkiye'nin neresinde olursanız olun adresinize kargo gönderiyoruz.

Türkiye sınırları içerisindeyseniz siparişiniz en geç 5 iş günü içerisinde elinizde olacaktır. Bu zamanlama yerleşim yerinizin ve lojistik firmasının o bölgeye ulaşımına bağlı olarak değişkenlik gösterebileceği için www.tesetturdunyasi.com.tr en geç 10 gün içinde göndermeyi taahhüt etmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.