x

Tesettür Kap

Kap hem günlük giyimde hem de özel günlerde kullanılmak için son derece uygun bir ürün olarak karşımıza çıkar. Pardösü kadar uzun boylu olmayan tesettür kap modelleri tunikler kadar da kısa değildir. Dizin hemen altına gelecek kadar uzunluktaki dış kıyafetlere tesettür giyimde kap adı verilmektedir. Kapların pardösüden farkı bulunur. Sayfamızdan kolaylıkla kaban, panço, ve kap gibi ürünlere ulaşabilir ve satın alabilirsiniz. Sizler için onlarca model sunmaktayız.

Tesettür Kap ve Pardösü Arasındaki Fark Nedir?

Kaplar ve pardösüler dış giyim ürünleri olarak pazarda kendilerine yer edinen kıyafet türleridir. Çoğu kişi pardösü ve kap arasındaki farkı bilmemektedir. Bu nedenle de ikisinin aynı ürün olduğu zannedilir. Aslında kap ve pardösü farklı türden giyim modelleridir. İkisi arasındaki farklar şu şekilde özetlenebilir:

  • Pardösüler omuzlardan ayak bileklerine uzanan kıyafetlerdir. Kap ise omuzlardan diz altına kadar gelir.
  • Pardösülerde yazlık, kışlık ve baharlık olarak üç farklı kumaştan üretilen ve her mevsime uygun modeller mevcuttur. Tesettür kap modelleri ise ince kumaşlardan üretilir ve genellikle sadece yaz aylarında giyilir.
  • Kaplar pardösülere göre daha süslü kıyafetlerdir.

Ofis Şıklığında Kap

İş yerinde enerjik, rahat ve havalı hissetmek verimli çalışmayı artıracaktır. Bunun için çok ideal bir tesettür giyim parçası olarak karşımıza kaplar çıkmaktadır. Özellikle internet alışverişlerinde çok fazla sayıda model, renk ve beden seçeneği bulunan kaplar tesettür modasını takip eden hanımların ilgi odağı haline gelmektedir. Çeşit çeşit, renk renk ve desen desen kullanılabilen kaplar farklı pantolon ya da eteklerle birlikte kombinlediğinde daima hazırda kombinler bulunacaktır. Ofis ve iş yerlerinde tercih dilen kaplar, rahat bir şekilde aktif çalışmaya katkı sağlar.

Güzel bir şal ile tamamlandığında şık bir tarz yakalanmaktadır. Kap modelleri günümüzde tesettür giyim tercih eden kadınların özellikle sonbahar aylarında tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Çünkü hızlı ve kolay seçim yapmaya yardımcı olan kap modelleri kadınlar için kurtarıcı rol oynamaktadır.  Kaplar doğru pantolon ve başörtü modelleriyle kombinlendiğinde akşam yemekleri için de kullanılabilmektedir. İş yeri toplantılarına da koyu renk tesettür kap ve topuklu ayakkabılarla tesettürlü kadınlar katılmaktadır. Hem şık hem dini hassasiyeti bulunan kadınların ofis şıklığına kap ile ulaşması mümkündür.

Filtre
Toplam 633 ürün görüntüleniyor.