Blog

Eşarp Alışverişi

14 Temmuz 2020

Tesettür alışveriş yapacağınız zaman vazgeçilmez olarak alacağınız parçalardan biride eşarplardır. Eşarp alışverişi yaparken seçim yapmak konusunda zorlanabilirsiniz. Ancak seçimleriniz sizi etkileyecek ve aklınız karışacaktır.

Tesettür Elbise Fiyatları

13 Temmuz 2020

Tesettür dünyasın her geçen gün modellerine yeni bir stil ekliyor. Bu sayede her geçen gün kapalı giyimi tercih eden bayanların seçim şansı kıyafet konusunda artarak daha rahat alışveriş yapmalarını sağlıyor.

Deri Kombinleri Nasıl Yapılır

11 Temmuz 2020

Tesettür kıyafetleri içerisinde şüphesiz bir çoğumuzun tercihleri arasında yer alan deri kıyafetleri diğer parçalar ile nasıl kullanabileceğinizi hakkında birkaç ipucu veriyoruz. Deri kıyafetler oldukça ağır aynı zamanda oldukça şık ve karizmaya karizma katan parçalardır. 

Yaz Aylarında Giyilecek Gömlekler

10 Temmuz 2020

Yaz aylarında tesettür giyim oldukça kolay. Ancak bunu yapabilmek tabi ki doğru kombinleri yapabilmeyi gerektiriyor. Doğru kombinlerle yapılan tesettür gömlek kombinleri sizi çok şık bir havaya sokabilir.

Yaz Aylarında Giyilebilecek Tesettür Elbiseler

09 Temmuz 2020

İlkbahar ve yaz aylarında daha serin tutacak elbiseler tercih edilmelidir. Elbiselerin hem serin hem de hafif olması bu aylarda işinize yaracak özeliğinden biridir. Bunun yanında bahar ayları bir davete gidecekseniz ve elbise giymeniz gerekiyorsa mutlaka üzerine bir ceket veya yelek giymenizde fayda var. 

Abiye Alışverişi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

08 Temmuz 2020

Tesettür alışveriş yaparken pek çok konuda dikkatli olmanız gerekiyor. Öncelikle artık günümüzde çoğu kadın internet ortamından alışveriş yapmıyı tercih ediyor. Bu duurm kolaylık sağlamasının yanı sıra bazı zorluklar getiriyor.

Tesettür Giyimde Yaşa Göre Tercih Edilen Renkler

07 Temmuz 2020

Her geçen gün içerisinde ortaya yeni bir moda çıkıyor hemencecik yayılıyor. Her modayı takip edişimizde, her dergiyi elimize alışımızda karşımıza yeni bir trend çıkıyor.

Gömlek Modelleri Tercihleri

04 Temmuz 2020

Gömlek tercihiniz de önemli olan spor şıklığını ve rahatlığını yakalamak olabilir. Bu sebeple tesettür gömlek modelleri her geöen gün kendine bir yenisini ekleyerek farklılşıyor. Gömlek ve kombinleri yaparken bayanların şık ve güzel görünmeleri ön plana alınıyor. 

Klasik Kombin Seçenekleri

02 Temmuz 2020

Tesettür kıyafet içerisinde özellikle çalışan kadınlar için önemli olan klasik kombinler hakkında birkaç tavsiye harika olacak. Klasik seçeneklerini çoğaltmak ve artık farklılık istiyorsanız doğru adrestesiniz. Her zaman aynı kombinler yapmak sıkıcı hale gelmiş ve kıyafetleriniz içerisinde enerjik modeller görmek istiyor olabilirsiniz.

Uzun Etekleri Nasıl Kombinlemeli?

01 Temmuz 2020

Geçtiğimiz sezonlar boyu trendlerde yer alan oldukça sık etekler var. Bu etekler her mevsimin vazgeçilmez unsurlarından biridir. Bu nedenle herkes tesettür kıyafetler mutlaka olan bu parçaları en iyi en güzel şekilde nasıl kombinlenir öğrenmek gerekmektedir. 

1 2 3 4 5 6
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.