x

Blog

Tesettür Büyük Beden Modasında En İddialı Parçalar Hangileri?

07 Ağustos 2020

Modaya uygun olarak her dönem yenilenen tesettür giyim parçaları, sayısız model seçeneği ile birlikte her zaman dikkat çekmeyi başarmaktadır. Tesettür giyim modası bu sezon büyük beden alternatifleri ile birlikte de her kadının istediği şık görüntüye kolaylıkla kavuşmasını sağlamaktadır.

Gençlere Hitap Eden Tunik Modelleri Nelerdir?

07 Ağustos 2020

Tesettür giyim oldukça geniş bir yelpaze içerisinde değerlendirilen, içerisinde pek çok farklı kıyafet ve ürün bulunan bir alandır. Üst giyim ürünlerinin çeşitliliği ise göz kamaştırmaktadır.

Tesettür Dış Giyim Modasında 2020 Trendleri

05 Ağustos 2020

En özel parçaları ile birlikte bu yıl yine sizlerin beğenisini kazanmayı başaran tesettür dış giyim modası, yaşanan yeniliklerle birlikte her tarza hitap etmektedir. Zamansız kombinlerde kurtarıcı parçalar arasında yer alan tesettür dış giyim parçaları, her sezona damga vuracak seçenekleri ile kendine hayran bırakıyor.

Tesettür Giyim Nedir?

29 Temmuz 2020

Tesettür hayatını İslam şartlarına dayanarak devam ettirmeyi seçmiş olan kadınların giyimlerine denmektedir. Tesettürün kelime anlamına indiğimizde ise örtünmek kelimesi ile karşılaşıyoruz.

Rahatlık Sağlayan Feraceler

28 Temmuz 2020

Tesettür giyim, kadınlar arasında en çok tercih edilen giyimlerden biridir. Teknolojik gelişmeler sayesinde tesettür giyim seçenekleri çoğalmıştır.

Tesettür Giyim Tarzı

27 Temmuz 2020

Tesettür giyim tarzında öne çıkan ana unsurlardan biri bu giyim de de kadınların şık olabileceğiydi. Öncelikle bu tarz giyimi tercih edenler şık olmakta birbirleriyle yarıştığını söyleyebiliriz. 

Tesettürde Sade Şıklık Nasıl Yakalanır?

23 Temmuz 2020

Kıyafet seçimleriniz içerisinde hem şık olmayı hem de sade olmayı tercih edenlerdenseniz ve bu konuda neler yapacağınızı düşüyorsanız, doğru adrestesiniz. Tercihler sadelik ve aynı zamanda şıklık içeriyorsa kıyafet seçimlerinde her türlü faktöre bakmak gerekiyor. 

Kaliteli Alışveriş

22 Temmuz 2020

Her kadın bütçesine uygun ancak kaliteli giyinmek ister. Kadınların yaptığı yanlışlardan biri de kaliteleyi marka takıntısı haline getirmektir. Ancak marka giyinmekle kaliteli giyinmek her zaman bir olmayabilir. 

Tesettür Dünyasına Yeniden Bakın

21 Temmuz 2020

Tesettür giyim demek yalnızca örtünmek için giyinmek demek değil. Bu artık başlı başınabir moda akımı olarak kimi zaman modadan esinlenen kimi zaman modanın bütününe yön veren bir akım olarak karşımıza çıkıyor.

Hazır Giyimde Tesettür Fiyatları

17 Temmuz 2020

Hazır giyimde tesettür elbise fiyatları bilindiği gibi markalara göre değişiyor. Bu markaların tesettür alanında daha çok çoğalmasıyla birlikte fiyatların ucuzladığını söylemek mümkün hale geldi. Bu sayede giyim konusunda daha el verişl ve daha ulaşılabilir bir fiyat düzeyinin ortaya çıktığını söylemek mümkün oldu. 

1 2 3 4 5 .... 7 8 9
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.