x

Blog Arama

En çok Tercih Edilen Tesettür Takım Elbiseler
28.09.2023
Tesettür giyim, son yıllarda büyük bir gelişim göstermiştir. Özellikle takım elbise modelleri, hem rahatlıkları hem de şıklıkları ile bayanların gözdesi haline gelmiştir. Peki, en çok tercih edilen tesettür takım elbiseler hangileridir? İşte detaylar...
Hazır Giyimde Tesettür Fiyatları
17.07.2020
Hazır giyimde   tesettür elbise fiyatları   bilindiği gibi markalara göre değişiyor. Bu markaların tesettür alanında daha çok çoğalmasıyla birlikte fiyatların ucuzladığını söylemek mümkün hale geldi. Bu sayede giyim konusunda daha el verişl ve daha ulaşılabilir bir fiyat düzeyinin ortaya çıktığını söylemek mümkün oldu.  
Tesettür Elbise Fiyatları
13.07.2020
Tesettür dünyasın her geçen gün modellerine yeni bir stil ekliyor. Bu sayede her geçen gün kapalı giyimi tercih eden bayanların seçim şansı kıyafet konusunda artarak daha rahat alışveriş yapmalarını sağlıyor.
Yaz Aylarında Giyilebilecek Tesettür Elbiseler
09.07.2020
İlkbahar ve yaz aylarında daha serin tutacak elbiseler tercih edilmelidir. Elbiselerin hem serin hem de hafif olması bu aylarda işinize yaracak özeliğinden biridir. Bunun yanında bahar ayları bir davete gidecekseniz ve elbise giymeniz gerekiyorsa mutlaka üzerine bir ceket veya yelek giymenizde fayda var. 
Tesettür Alışveriş Tiyoları
22.06.2020
Tesettür alışverişine   çıkmadan önce yapılması gerek bazı önemli ayrıntılar vardır. Alışveriş yaparken kimse daha ucuza bulabileceği bir kıyafete daha fazla para ödemek istemez. Bunun için önceden araştırma yapmalısınız. Hiç beğenmediğiniz ve daha önce girmediğiniz mağazalarda bile size uygun kıyafetler bulabilirsiniz.
Tesettür Alışverişlerinde Yapılacaklar
19.06.2020
Tesettür alışveriş   yapacapınız zaman tesettür alışverişin yapılabileceği yerlere bakmanız gerekiyor. Bu yerler klasik mağazalar değil internet siteleridir. Son zamanlarda kapalı giyinen kadınların sayısı arttıkça internet mağazalarını sayısı da aynı oranda artmıştır. Bu durumun asıl nedeni muhafazalar giyimde bir numara olan sitelerin yoğun talep alması ve kadınların buradan alışveriş yaparken kendilerini güvende hissetmelerinden geliyor.
Tesettür Moda Dünyası Hakkında
16.06.2020
Tesettür dünyası moda dünyasında aslında oldukça yeni bir akımı oluşturuyor. Çünkü yıllar boyunca moda dünyası bu alanda kıyafet giyen bayanları görmezden gelmişti. Ancak bu durum kapalı giyinen bayanların şık olmak istemeleriyle son buldu. Özellikle ilk olarak bu alanda açılan internet mağazaları tesettür dünyasında yeni bir akımın oluşmasına yardım etti.
İlkbahar Yaz Modası
10.06.2020
İlkbahara girilen aylarda kışın içimizi bunaltan renkleri bir kenara kaldırma vakti geldi. Tıpkı sonbaharda olduğu gibi bu aylarda da renk tercihi yaprken yumuşak bir geçiş yapmak mümkün. Bunu yaparken sonbahar aylarında daha koyu renklere doğru bir seçim yapmak doğru iken ilkbahar aylarında tam tersi olarak açık renklere doğru bir geçiş yapmak doğru olacaktır.
Tesettür Etek Modelleri ve Kombin Önerileri
28.12.2019
Tesettür giyimin en çok sevilen parçalarından etekler için harika önerilerimiz var. Şimdi sitemizi ziyaret edin!
Kışlık Tesettür Elbise Kombin Önerileri
03.12.2019
Tesettür elbise modelleri ile kışın hem şık, hem sıcak kalın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.