x

Tesettür Giyim!

2020 Yılının En Tarz Tesettür Giyim Parçaları Neler Olacak?

03 Eylül 2020

Her zaman yenilenmiş modelleri ile karşımıza çıkan tesettür giyim modası, sezonun en moda ve şık tasarımları ile ön plana çıkıyor. Her beğeniye yanıt verecek çözümleri bulunan tesettür giyim modası, hayatınızın her anında şık bir görünüm yakalamanıza imkan tanıyor.

2020 Tesettür Giyim Trendlerinde Bizleri Neler Bekliyor?

10 Ağustos 2020

2020 modasına uygun olarak hazırlanmış olan tesettür giyim modası, tüm zevklere yanıt verecek seçenekleri bir arada sunuyor. Her ortamda fark yaratmayı başaran yeni sezon tesettür giyim modası, sayısız kombin imkanını bir arada sizlere sunuyor.

Tesettür Giyim Nedir?

29 Temmuz 2020

Tesettür hayatını İslam şartlarına dayanarak devam ettirmeyi seçmiş olan kadınların giyimlerine denmektedir. Tesettürün kelime anlamına indiğimizde ise örtünmek kelimesi ile karşılaşıyoruz.

Tesettür Giyim Tarzı

27 Temmuz 2020

Tesettür giyim tarzında öne çıkan ana unsurlardan biri bu giyim de de kadınların şık olabileceğiydi. Öncelikle bu tarz giyimi tercih edenler şık olmakta birbirleriyle yarıştığını söyleyebiliriz. 

Tesettürde Sade Şıklık Nasıl Yakalanır?

23 Temmuz 2020

Kıyafet seçimleriniz içerisinde hem şık olmayı hem de sade olmayı tercih edenlerdenseniz ve bu konuda neler yapacağınızı düşüyorsanız, doğru adrestesiniz. Tercihler sadelik ve aynı zamanda şıklık içeriyorsa kıyafet seçimlerinde her türlü faktöre bakmak gerekiyor. 

Kaliteli Alışveriş

22 Temmuz 2020

Her kadın bütçesine uygun ancak kaliteli giyinmek ister. Kadınların yaptığı yanlışlardan biri de kaliteleyi marka takıntısı haline getirmektir. Ancak marka giyinmekle kaliteli giyinmek her zaman bir olmayabilir. 

Tesettür Dünyasına Yeniden Bakın

21 Temmuz 2020

Tesettür giyim demek yalnızca örtünmek için giyinmek demek değil. Bu artık başlı başınabir moda akımı olarak kimi zaman modadan esinlenen kimi zaman modanın bütününe yön veren bir akım olarak karşımıza çıkıyor.

Deri Kombinleri Nasıl Yapılır

11 Temmuz 2020

Tesettür kıyafetleri içerisinde şüphesiz bir çoğumuzun tercihleri arasında yer alan deri kıyafetleri diğer parçalar ile nasıl kullanabileceğinizi hakkında birkaç ipucu veriyoruz. Deri kıyafetler oldukça ağır aynı zamanda oldukça şık ve karizmaya karizma katan parçalardır. 

Tesettür Giyimde Yaşa Göre Tercih Edilen Renkler

07 Temmuz 2020

Her geçen gün içerisinde ortaya yeni bir moda çıkıyor hemencecik yayılıyor. Her modayı takip edişimizde, her dergiyi elimize alışımızda karşımıza yeni bir trend çıkıyor.

Klasik Kombin Seçenekleri

02 Temmuz 2020

Tesettür kıyafet içerisinde özellikle çalışan kadınlar için önemli olan klasik kombinler hakkında birkaç tavsiye harika olacak. Klasik seçeneklerini çoğaltmak ve artık farklılık istiyorsanız doğru adrestesiniz. Her zaman aynı kombinler yapmak sıkıcı hale gelmiş ve kıyafetleriniz içerisinde enerjik modeller görmek istiyor olabilirsiniz.

1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.