x

Blog Arama

Birbirinden Değişik Modelleriyle Dikkat Çeken Tesettür Tunikler
14.09.2020
Tesettürlü kadınların giysi dolaplarının vazgeçilmez bir parçası olan   tesettür tunik   modelleri yeni sezonda da mağazalardaki yerini alıyorlar. Her kadına hitap eden tunik modelleri, birçok renklerde, desenlerde, modellerde ve kumaşlarda üretilerek tesettürlü kadınların beğenisine sunulmaktadır.
Tesettür Tunikler Tercih Ediliyor mu?
31.08.2020
Her geçen gün gelişen moda, son zamanlarda tesettür giyime de oldukça önem vermektedir. Tesettür giyim, yaygınlaştıkça modanın içerisinde kendine bir yer edinmiş durumdadır.
2020 Yeni Trend Tesettür Tunikler
13.08.2020
2020 Yaz Tesettür Giyim Modası Ünlü modacıların tesettür giyim modasına el atması ile birlikte tesettür modasının hızlı bir tırmanış göstermesinin başlıca nedenlerinden biride bayanlarımızın modaya eğilimli olmasıdır. Moda gündemini Avrupa ülkelerinden daha hızlı bir şekilde takip edildiği ülkemizde bugün tesettür modası alanında birçok kurs, ve eğitimler düzenlenmekte.
Gençlere Hitap Eden Tunik Modelleri Nelerdir?
07.08.2020
Tesettür giyim oldukça geniş bir yelpaze içerisinde değerlendirilen, içerisinde pek çok farklı kıyafet ve ürün bulunan bir alandır. Üst giyim ürünlerinin çeşitliliği ise göz kamaştırmaktadır.
Yaz Aylarında Giyilecek Gömlekler
10.07.2020
Yaz aylarında tesettür giyim oldukça kolay. Ancak bunu yapabilmek tabi ki doğru kombinleri yapabilmeyi gerektiriyor. Doğru kombinlerle yapılan   tesettür gömlek   kombinleri sizi çok şık bir havaya sokabilir.
Gömlek Modelleri Tercihleri
04.07.2020
Gömlek tercihiniz de önemli olan spor şıklığını ve rahatlığını yakalamak olabilir. Bu sebeple   tesettür gömlek   modelleri her geöen gün kendine bir yenisini ekleyerek farklılşıyor. Gömlek ve kombinleri yaparken bayanların şık ve güzel görünmeleri ön plana alınıyor.  
İlkbahar Ve Gömlek Kombinleri
30.06.2020
İlkbahar aylarında gölek kombini yapmanız kıyafet seçiminizi kolaylaştırır. Çünkü bu aylarda gömlek kombinlerinizi yaparken özelliklemvsimsel şartları göz öünde bulundurmanız gerek. Gömlek kombinlerinizde bu şartlara göre bir kombin yapmanız gerekir.
2020 Gömlek Modası
22.06.2020
2020 yılında öne çıkan gömlek modelleri arasında özellikle dantel işlemeli gömlekler bulunuyor. Bunların yakalarına, kollarına ve düğme hizasında çıkan yerlerine dantel detayları koymak gerçekten kombinleri yaparken kadınlara rahatlık sağlatıyor. Çünkü   tesettür gömlek   modeliyle gömlek kombini yapmak kolay olasa da bazen istenilen şıklık yaratılamıyor.  
Geniş Kollu Gömlekler
20.06.2020
Bu yıl elbiselerde ve kıyafetlerin pek çoğunda geniş kolları gördükçe bu sene elbise modellerinde ve tunik modellerinde geniş kollu modeller oldukça modaydı. Gelecek sezon ne olurbilinmez ama kadınlar bu modelin şık havasını o kadar sevdi ki her elbisede geniş kollar aramaya başladılar. Aynı durum   tesettür gömlek   modellerinde de geçerli oldu.
Geniş Kollu Gömlek Modelleri
17.06.2020
Bu yıl elbiselerde ve kıyafetlerin pek çoğunda geniş kolları gördükçe bu sene elbise modellerinde ve tunik modellerinde geniş kollu modeller oldukça modaydı. Gelecek sezon ne olurbilinmez ama kadınlar bu modelin şık havasını o kadar sevdi ki her elbisede geniş kollar aramaya başladılar. Aynı durum   tesettür gömlek   modellerinde de geçerli oldu. Özellikle özel dikimmiş gibi duran şifondan yapılan geniş kollu, kollarında çeşitli işlemelerin bulunduğu ve uzun bir elbiseyle birlikte giyildiğinde de tek başına giyildiğinde de oldukça şık duran gömleklerden sizde bir tane mutlaka almalısınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.