x
Birbirinden Değişik Modelleriyle Dikkat Çeken Tesettür Tunikler

Birbirinden Değişik Modelleriyle Dikkat Çeken Tesettür Tunikler

14 Eylül 2020

Tesettürlü kadınların giysi dolaplarının vazgeçilmez bir parçası olan tesettür tunik modelleri yeni sezonda da mağazalardaki yerini alıyorlar. Her kadına hitap eden tunik modelleri, birçok renklerde, desenlerde, modellerde ve kumaşlarda üretilerek tesettürlü kadınların beğenisine sunulmaktadır. Kadınların kurtarıcı parçası olarak da adlandırılan tesettür tuniklerde birkaç model tesettürlü kadınlar tarafından daha çok ilgi görmektedir. Bu modellerden bazıları şöyledir.

Şık Bir Görünüm Oluşturan Motifli Tesettür Tunik Modelleri

2020 yılı tesettür tunik modasında çok fazla karşılaşılacak olan tesettür tunik modelleri arasında ilk çiçekli motifler göze çarpmaktadır. 2020 yılı yeni sezonda çok fazla tercih edilen çiçek motifleri tesettür tunik modellerinde de kendini gösteriyor. Şık detaylara sahip bu modeller sadece günlük hayatta değil tesettür dış giyim ferace modellerinde de çok fazla kullanılmaktadır. Bu ufak ve zarif motifler sade görünüme oldukça şık bir hava katmaktadır. Tesettür tunik modellerinde çoğunlukla kullanılan renkler turuncu, yeşil ve sarı renkleri olmaktadır. Tesettür ferace modellerinde ise genellikle kırmızı, kahverengi, mavi ve ten rengi tonlarına rastlanmaktadır. Neredeyse hemen hemen tüm modellerin kol kısımları ve etek uç kısımlarında çiçek motiflerine yer verilmektedir. Yeni sezon tesettür tunik modelleri uygun fiyatlar dahilinde satışa sunulmaktadır.

Birbirinden Harika Uzun Tesettür Tunik Modelleri

Çoğunlukla uzun boylu kadınların tercih edebilecekleri uzun tesettür tunik modelleri çok fazla ilgi görmektedir. Uzun tunik modelleri özel gün ve özel gecelere uygun modellerinde iki kat modeli uygulanmıştır. Kimi modellerde iç kısım olarak tasarlanan ilk kat uzun, üste bulunan kısım ise arka taraftan ön tarafa doğru kısalan şekli ile tesettürlü kadınlara oldukça şık ve modern bir görünüm kazandırmaktadır. Bu model tesettür tunikler çoğunlukla abiye tunik modelleri arasında yer alsalar da gündüz yapılan organizasyonlarda da tercih edilebilirler. Oldukça sade bir görünüme sahip olan bu tesettür tunik modelleri yaka kısımlarında ve kol kısımlarında kullanılan güpür detayları ile hareketlilik kazandırılarak tuniğe başka bir hava katmıştır. Bunun yanı sıra uçuşan kumaşlardan üretilen bu tunik modeli kumaş bir pantolon ile kombinlendiği zaman harika bir uyum elde edilir.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.