x
İlkbahar Ve Gömlek Kombinleri

İlkbahar Ve Gömlek Kombinleri

30 Haziran 2020

İlkbahar aylarında gölek kombini yapmanız kıyafet seçiminizi kolaylaştırır. Çünkü bu aylarda gömlek kombinlerinizi yaparken özelliklemvsimsel şartları göz öünde bulundurmanız gerek. Gömlek kombinlerinizde bu şartlara göre bir kombin yapmanız gerekir. örneğin saten gömlekler sizi bahar aylarında üşütebilir. Bu sebeple saten gömlek giyecekseniz daha kalın kumaştan olanını tercih etmelisiniz. Bunun yanında bahar aylarında gömlek tercihi yaparken mutlaka ince bir hırka almanız gerekir. özellikle aşkam serinliğinden korunmanız için bu şart. Bahar aylarında kombinlerinize tesettür gömlek ile tamamlamak istiyorsanız bu aylara en uygun olan kumaşı seçmelisiniz. Bu da hiç şüphesiz kottur.

Kot Gömlekler

Kot yazın sıcak tutan kışında üşüten yapısı gereği insanlar tarafından ne zaman giyileceği bilinmeyen bir kumaş türü. Buna karşılık rahat oluşları ve şık duruşlarıyla sıklıkla tercih edilen bir model. Bu sebeple bahar aylarında doğru kullanımı da olan bir kumaş türüdür. Kot kumaş tesettür gömlek modellerini sizde beğenerek kullanabilirsiniz. Çünkü bu gömlekleri rahatlıkla hem elbiseninin altına hem eteklerin üzerine kullanabilirsiniz. Diğer yandan kot kumaşların rahat oluşları da size bir avantaj daha kazandıracaktır.

Neden Kot

Çünkü kot kullanımı kolay ve her durumda kurtarıcı olan bir yapı sunar. Kot gömleklerde aynı şekilde spor şıklığını yakalamak isteyen bayanlara sunuluyor. Hem kış aylarında üzerine kürklü bir yelek alarak çok şık durabilir hem de bahar aylarında üzerine bir şey almaya gerek olmadan sizi basit ve kolay yoldan şıklığa götürebilir. Bu sebeple kot tesettür gömlek modellerinden en az bir tanesini mutlaka dolabınızda bulundurmalısınız. Bu sayede kıyafet seçiminde zorlandığınız zaman kolaylıkla kıyafet seçebilecek ve kullanabileceksiniz.

Kot Kullanırken Hata Yapmayın

Kot spor olduğunu oldukça belli eden bir kıyafettir. Bu sebeple kot gömlek alırken ve kullanırlen hata yapmamanız gerekir. klasik parçalarla birlikte kullanmamanız gerekir. örneğin kot gömleği kumaş etekle kombinlerseniz yanlış bir kombin yapmış olursunuz. Bunun yerine kot uzun gömleğinizi keten pantolonla kombin yapmanız daha doğru olur. Veya kotları keten eteklerle kombin yapmanız gerekir.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.