x
Gençlere Hitap Eden Tunik Modelleri Nelerdir?

Gençlere Hitap Eden Tunik Modelleri Nelerdir?

07 Ağustos 2020

Tesettür giyim oldukça geniş bir yelpaze içerisinde değerlendirilen, içerisinde pek çok farklı kıyafet ve ürün bulunan bir alandır. Üst giyim ürünlerinin çeşitliliği ise göz kamaştırmaktadır. Bu ürünler içerisinde her sezon başında ve sonunda farklı parçalar yer almaktadır. Bu sezon tesettür giyimin en fazla tercih edilen tunik modellerinde genç kesim modeller bulunmaktadır.

Gençlere hitap eden renklerde özel olarak tasarlanan tesettür tunik modellerinden biri, uçuk pembe rengi, ince kumaş ve yakasında kolye tipi büyük taşlar bulunan tunik modelleridir. Bu tarz tunik modellerinin farklı pek çok renk seçeneği de bulunmaktadır. Renk seçeneklerinin yanı sıra modelin kendi duruşu da tam anlamıyla gençlere hitap etmektedir.

Genç Kesim Tunik Modellerinde Yeni Sezon Renkleri Nelerdir?

Genç kesim tesettür tunik modellerinde bu sene uçuk pembe modası yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra canlı sarı ve yeşil renkleri de bu sene en beğenilen renkler arasındadır.

Genç Kesim Tunik Modellerinde Kol Detayları Nelerdir?

Sezonun en moda parçalarından biri olan genç kesim tunik modelleri, kol detayları ile hanımların zevkini yansıtmaktadır. Kol detayları arasında balon kol, fırfır kol ve düz kesim kol modelleri bulunmaktadır. Bu modellerde kol ucu kısımlarının detayları göz kamaştırmaktadır. Balon kolların uç kısmında bulunan kurdele, tuniğin havasını daha genç bir hale sokmaktadır. Aynı zamanda düz kesim kolların dirsek kısımlarının yama şeklinde olması da tarz bir görünüm yakalamak isteyen hanımların gözde seçeneklerinden biridir.

https://www.tesetturdunyasi.com.tr/tunik

Genç Kesim Tunik Kombini Nasıl Yapılır?

Genç kesim tunik modellerinden birine sahip olan kişiler bu tuniğin nasıl kombinlenmesi gerektiğini de öğrenmek istemektedir. Bu tarz genç kesim tunik modellerinde dar paça açık renk kot pantolon seçimleri kombini daha genç bir havaya sokmaktadır. Bu kombinin altına son moda dolgu topuk, bileklerinde kurdele olan ayakkabılar ise görünümü baştan aşağıya tatlı bir hale sokacaktır.

Genç kesim tunik modellerinde sade bir model seçimi yapan kişiler için uzun zincir kolye ya da kısa çiçekli kolye seçenekleri kombini tamamlamak için uygun seçimler olacaktır. Çanta tercihi ise ayakkabı ve tunik ile uyumlu olmalıdır.

 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.