x

Tesettür Tunikler

Tesettürde Gömlek Kullanımı ve Kombin

12 Haziran 2020

Tesettür kıyafetlerde kombin yapmak kimi zaman oldukça zor olabilir. Örneğin hergün işe giden çalışan bayanlar her gün farklı bir kıyafet giymek zorundadırlar. Aynı şekilde okula veya kursa giden genç hanımlarda her gün farklı bir kombin yapmak isteyebilirler. Bu durumda gömlekle ombin yapmak risk almadan şık olmak anlamına gelir.

Tuniklerde Seçim Yaparken

08 Haziran 2020

Tuniklerde seçim yaparken dikkat etmeniz gereken önemli bir özellik de boy konusunda olmalıdır. Öncelikle tuniklerin bir çok boyunun ve çeşidinin olduğunu söyledik. Ancak bu boylardan hangisini tercih etmeniz konusunda kendi boyunuza uygun tercihlerde bulunmanız gerekiyor. Tunik boy seçiminde öncelikle tunikten tuniğe oldukça fark olduğunu bilmelisiniz. bu sebeple internet alışverişlerinizde tunik alışverişi yaparken boy ölçülerinize uyup uymayacağını mutlaka kontrol etmeniz gerekiyor. 

Sezona Damgasını Vuran Tesettür Tunik Modelleri

05 Haziran 2020

Moda dünyasında yaşanan tüm gelişmelerin yakından takip edildiği tesettür giyim modası, moda sever kadınların ilgisini çekmeyi başarmaktadır. Yalnızca tek bir stile değil aynı anda her tarza yanıt veren tesettür giyim modası, en göz alıcı ve şık tasarımları sizlerin beğenisine sunuyor.

Triko Tuniklerle Sıcacık Bir Kış

11 Aralık 2019

Triko tunikler ile kış ve mevsim geçişlerini rahat geçirin. Sitemizde sizler için güncellediğimiz modellerimize göz atın.

Tesettür Tunikler Nasıl Kombinlenmelidir?

08 Haziran 2018

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte tesettürlü bayanların daha sık tercih ettiği giy çık tunikleri bugün sizler için inceledik ve hangi tunik nasıl kombinlenmeli sorusunun yanıtını cevapladık…

 

1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.