x
Tesettürde Gömlek Kullanımı ve Kombin

Tesettürde Gömlek Kullanımı ve Kombin

12 Haziran 2020

Tesettür kıyafetlerde kombin yapmak kimi zaman oldukça zor olabilir. Örneğin hergün işe giden çalışan bayanlar her gün farklı bir kıyafet giymek zorundadırlar. Aynı şekilde okula veya kursa giden genç hanımlarda her gün farklı bir kombin yapmak isteyebilirler. Bu durumda gömlekle ombin yapmak risk almadan şık olmak anlamına gelir. Hem çalışan bayanların tercih edebileceği hem de hergün farklı kombinler yapmaya çalışan bayanların işini kolaylaştıran tesettür gömlek modellerini sizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu sayede yeni bir model ve tarz aramadan kolaylıkla kombin yapabilir ve şık olmayı başarabilirsiniz.

Hergün Yeni Bir Kombin

Gömlek çeşitleri o kadar çokdur ki eski modellerden başlasanız bile ve her gün yeni bir kombin yapsanız bile yeni taza geçmeniz yıllar alabilir. Bu seçenek bolluğunda kombin yapmak elbette kolay olur. Ancak bu seferde bu bollukta hangisini seçeceğinize karar veremeyebilirsiniz. O zaman giyeceğiniz tesettür gömlek modellerini belirli şekilde katagorilere ayırmanız gerekiyor. Örneğin işi için ayrı , özel davetler için ayrı, günlük yaşamda giymek için ayrı gibi. Diğer yandan mevsimsel şartları da göz önünde bulundurabilirsiniz. Kış ve bahar aylarında ayrı, yazı ayrı gömlek tarzını giyebilirim diye sıralarsanız işiniz daha da kolaylaşır. Bu ayrıma sevdiğiniz ve sevmediğiniz gömlek renklerini kattığınız zaman seçeneğiniz biraz daha daralarak seçim yapmanız kolaylaşır.

Farklı Tarzlar

Farklı tarzlar için farklı kombinler yapmanız mümkün. Özellikle tesettür gömlek modellerinde. Çünkü çok sayıda seçeneğiniz bulunuyor. Bunlardan bir kaçını hiç gimeseniz bile öünüzde tercih edebileceğiniz onlarca farklı tarz bulunuyor. Örneğin kışın farklı bir tarz için oduncu gömleği modelini tercih edebilirsiniz. Diğer yandan daha farklı bir tarz için kadife gömlekleri tercih edebilirsiniz. Bu şekilde gömlekleri kolaylıkla ayırabilir ve katagorilere ayırabilirsiniz. Sizde kombin konusunda rahatlamış olursunuz.

Farklı Kombinler

Kombin yapmka için seçeneğe ihtiyacınız olduğu kadar hayal gücüne de ihtiyacınız var. farklı fikirler düşündüğünüz zaman yeni kombin modelleri bulmak konusunda zorlanmazsınız. Bu sebeple farklı kıyafetlere ve farklı fikirlere açık olmalısınız.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.