x
Geniş Kollu Gömlekler

Geniş Kollu Gömlekler

20 Haziran 2020

Bu yıl elbiselerde ve kıyafetlerin pek çoğunda geniş kolları gördükçe bu sene elbise modellerinde ve tunik modellerinde geniş kollu modeller oldukça modaydı. Gelecek sezon ne olurbilinmez ama kadınlar bu modelin şık havasını o kadar sevdi ki her elbisede geniş kollar aramaya başladılar. Aynı durum tesettür gömlek modellerinde de geçerli oldu. Özellikle özel dikimmiş gibi duran şifondan yapılan geniş kollu, kollarında çeşitli işlemelerin bulunduğu ve uzun bir elbiseyle birlikte giyildiğinde de tek başına giyildiğinde de oldukça şık duran gömleklerden sizde bir tane mutlaka almalısınız.

Gömlek Kombini Yapmak

Gömlek kombini yapmak herhalde kombin yaparken hiç zorlanmamanızı sağlayan elbiselerden biri olur. Çünkü bu parça ister pantoonlarda ister elbiselerde isterseniz eteklerde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir parçadır. Bu sebeple gömlek kombini yaparken sizde zorlanmayacaksınız. Tesettür gömlek çeşitlerinden sizde bir model alarak dolabınızda bulundurmalısınız. Özellikle farklı kumaştan ve farklı tarzlardan gömlekleri denemekten çekinmeyin.

Gömlek Nasıl Kombinlenir

Gömlekleri etek ve pantolonlarla rahatlıkla kombin yapabileceğiniz gibi elbiselerinizin altına da giyebilirsiniz. Daha tarz bir görüntü elde etmek için elbisenizin üzerine giyebileceğiniz çok güzel kot gömlekler bulunuyor. Bunlardan bir tane alarak sizde kendi tarzınızın biraz dışına çıkarak farklı bir havaya bürünebilirsiniz. Tesettür gömlek modellerinin sınırsız sayıdaki çeşitliliğinden yararlanmalı ve bu çeşitlilikten sizde farklı tarzlar ortaya çıkarmalısınız.

Gömlek Kullanımı

Gömlek hem erkeğin hem de bayanların rahatlıkla kullanabileceği bir kıyafet. Bunun yanında gömlek özellikle çalışan bayanlar için şık olmalarını sağlayan bir etkendir. Gömlek kombinlerinde şık olmak sizin elinizde fakat bu şıklığı yakalamak için hem belirli çizgileri birarada kullanmanız gerekiyor. Örneğin düz çizgileri olan gömlekle düz çizgili bir elise giydiğiniz zaman çok şık olabilirsiniz. Bu şıklığı ve uyumu yakalamak tamamen sizin elinizde. Eğer kombin yapmekta zorlanıyorsanız hazır kombin modellerini de deneyebilirsiniz. Bu modelleri kullanmak işinizi kolaylaştırabileceği gibi sizi oldukça şık bir havaya da sokacaktır. Sizde gömlek kombini ile iş hayatınızda hem şık hem de rahat bir kombin yapabilirsiniz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.