x
Tesettür Tunikler Nasıl Kombinlenmelidir?

Tesettür Tunikler Nasıl Kombinlenmelidir?

08 Haziran 2018

Çiçek, geometrik ya da desenli bir tuniği klasikleştirmenin en basit yöntemi bu desenlere sahip tuniği tek renk bir pantolon ile kombinlemektir. Kombininizin spor olmasını dilerseniz bunu ayakkabılarınızı spor ayakkabılarla değiştirerek te gerçekleştirebilirsiniz.

Klasik formdaki tunikleri düz paça klasik pantolon ile ya da İspanyol paça dediğimiz pantolon şekliyle de kombinlemek mümkündür.  Tuniğin içerisindeki aksesuar renginde bir pantolon tercih ederseniz, tuniği pantolon ile takım şeklinde kombinlemiş gibi gözükebilirsiniz.

Tesettür Tunikler Nasıl Kombinlenmelidir?

Salaş tunikler neredeyse bütün kadınların en sevdiği tunik formundadır. Nedeni ise salaş görünümün içerisinde rahat hissedilmesi ve hatların belli olmamasıdır.

Tesettür Tunikler Nasıl Kombinlenmelidir? 2

Tek renk tuniklerinizi karışık desen eşarp ile kombinleyerek kendinize bambaşka bir hava yaratabilirsiniz. Tuniği eşarp yerine şal ile kullanmak istiyorum diyorsanız da bunu bir aksesuar ile desteklemek mümkündür.

Tiril tiril yazlık tunikleri,   kot pantolon ve spor ayakkabı ile kombinleyerek tarzınızı en minimal şekilde yansıtabilirsiniz. İnce keten ya da krep pantolon ile de kombinleyebileceğiniz bu spor tunikleri yine spor ayakkabı ya da sandaletler ile kombinleyebilirsiniz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.