x

Blog

İlkbahar Ve Gömlek Kombinleri

30 Haziran 2020

İlkbahar aylarında gölek kombini yapmanız kıyafet seçiminizi kolaylaştırır. Çünkü bu aylarda gömlek kombinlerinizi yaparken özelliklemvsimsel şartları göz öünde bulundurmanız gerek. Gömlek kombinlerinizde bu şartlara göre bir kombin yapmanız gerekir.

Tesettür Giyimde Nasıl İnce Gözükürüz

26 Haziran 2020

Biraz kilo alınca dertlenen kişilerin seslerini duyar gibiyiz. Üzülmeyin, derdinizin devası işte geldi. Çeşitli püf noktalarını kullanarak bakışları kusurlu yerden kusursuza yönlendirebilirsiniz. Kıyafetleriniz üzerinde yapabileceğiniz ufak dokunuşlar ile olduğunuzdan çok daha ince gözükmeniz mümkün.

Tesettür Elbise Modelleri

25 Haziran 2020

Elbise seçimini dar kalıplarla sınırlandırmanıza gerek yok. Daha genç ve daha şık görünmek elbise tercihi yaprken öncelikleriniz arasında bulunursa çok daha güzel bir geörüntü elde edeceğinizden emin olabilirsiniz.

Mavi Tesettür Abiye

24 Haziran 2020

Düğün hazırlıkları içinde bulunan genç kızlar ne giyeceklerine karar veremez. Bunu bir stres haline getirerek en güzel modelleri bile beğenmeyebilir. Bu sebeple siz düğün ve nişan gününüzden önce giyeceğiniz modeli belirlemeli ve kafanızda en azından bir renk olmalı. 

Tesettür Alışveriş Tiyoları

22 Haziran 2020

Tesettür alışverişine çıkmadan önce yapılması gerek bazı önemli ayrıntılar vardır. Alışveriş yaparken kimse daha ucuza bulabileceği bir kıyafete daha fazla para ödemek istemez. Bunun için önceden araştırma yapmalısınız. Hiç beğenmediğiniz ve daha önce girmediğiniz mağazalarda bile size uygun kıyafetler bulabilirsiniz.

2020 Gömlek Modası

22 Haziran 2020

2020 yılında öne çıkan gömlek modelleri arasında özellikle dantel işlemeli gömlekler bulunuyor. Bunların yakalarına, kollarına ve düğme hizasında çıkan yerlerine dantel detayları koymak gerçekten kombinleri yaparken kadınlara rahatlık sağlatıyor. Çünkü tesettür gömlek modeliyle gömlek kombini yapmak kolay olasa da bazen istenilen şıklık yaratılamıyor. 

Geniş Kollu Gömlekler

20 Haziran 2020

Bu yıl elbiselerde ve kıyafetlerin pek çoğunda geniş kolları gördükçe bu sene elbise modellerinde ve tunik modellerinde geniş kollu modeller oldukça modaydı. Gelecek sezon ne olurbilinmez ama kadınlar bu modelin şık havasını o kadar sevdi ki her elbisede geniş kollar aramaya başladılar. Aynı durum tesettür gömlek modellerinde de geçerli oldu.

Tesettür Alışverişlerinde Yapılacaklar

19 Haziran 2020

Tesettür alışveriş yapacapınız zaman tesettür alışverişin yapılabileceği yerlere bakmanız gerekiyor. Bu yerler klasik mağazalar değil internet siteleridir. Son zamanlarda kapalı giyinen kadınların sayısı arttıkça internet mağazalarını sayısı da aynı oranda artmıştır. Bu durumun asıl nedeni muhafazalar giyimde bir numara olan sitelerin yoğun talep alması ve kadınların buradan alışveriş yaparken kendilerini güvende hissetmelerinden geliyor.

Geniş Kollu Gömlekler

17 Haziran 2020

Bu yıl elbiselerde ve kıyafetlerin pek çoğunda geniş kolları gördükçe bu sene elbise modellerinde ve tunik modellerinde geniş kollu modeller oldukça modaydı. Gelecek sezon ne olurbilinmez ama kadınlar bu modelin şık havasını o kadar sevdi ki her elbisede geniş kollar aramaya başladılar. Aynı durum tesettür gömlek modellerinde de geçerli oldu. Özellikle özel dikimmiş gibi duran şifondan yapılan geniş kollu, kollarında çeşitli işlemelerin bulunduğu ve uzun bir elbiseyle birlikte giyildiğinde de tek başına giyildiğinde de oldukça şık duran gömleklerden sizde bir tane mutlaka almalısınız.

Tesettür Moda Dünyası Hakkında

16 Haziran 2020

Tesettür dünyası moda dünyasında aslında oldukça yeni bir akımı oluşturuyor. Çünkü yıllar boyunca moda dünyası bu alanda kıyafet giyen bayanları görmezden gelmişti. Ancak bu durum kapalı giyinen bayanların şık olmak istemeleriyle son buldu. Özellikle ilk olarak bu alanda açılan internet mağazaları tesettür dünyasında yeni bir akımın oluşmasına yardım etti.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.