x
Tesettür Alışverişinde Yeni Sezon Abiye Modelleri Nelerdir?

Tesettür Alışverişinde Yeni Sezon Abiye Modelleri Nelerdir?

14 Ağustos 2020

Alışveriş yapmayı çoğu hanım oldukça fazla sevmektedir. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında olacak düğün davetleri için pek çok kişi sonbahar aylarında abiye bakmaya başlamaktadır. Abiye tercihlerinde son sezon ürünlerine bakan kişiler daha tarz bir görünüme sahip olur. Bu nedenle trendleri önceden takip etmekte yarar vardır.

Yeni sezon tesettür abiye modelleri arasında volanlı eteğin üzerinde tafta tül kumaş bulunan abiyeler sezonun en gösterişli tesettür abiye modellerinin başında yer almaktadır. Etek ucun kısmında bulunan iki kat tül ise eteğin daha çok prenses etek görünümünü almasına yardımcı olmaktadır. Bu tarz abiyelerin üst kısımları düz kumaştan sade bir şekilde tasarlanmaktadır. Tüm dikkatin etekte olmasını isteyen tasarımcılar yeni sezon abiye seçeneklerinde bu modele öncelik vermektedir.

Tül Etek Abiye Modellerinde Kombin Nasıl Yapılır?

Yeni sezon tesettür abiye modellerinden biri olan volan kesim tül kumaş abiyelerde bu sezon ilgi yoğunluğu fazladır. Bu abiye modellerini tercih eden çoğu hanım, kombin yapmakta zorluk çekebilir. Bu tarz abiyelerde görselliğin yoğun olduğu yere ilgiyi çekmekte yarar vardır. Bu nedenle etek kısmında yoğunlaşan kişiler daha doğru bir çizgiyi elde etmiş olacak. Abiyenin bel kısmına takılacak olan parlak taşlı kemer abiyenin görünümünü tamamlayacaktır.

Tül Etek Abiye Kombininde Ayakkabı Çanta Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Bu tarz abiye modellerinde süet ya da deri topuklu ayakkabı seçimi yapılmalıdır. Ayakkabıların çok fazla ön plana çıkmaması için abiyenin renklerinde bir seçim yapılabilir. Aynı zamanda çantanın da abiyenin renklerinde olması gerekmektedir. Böylelikle kişi abiyesi ile göz yormayarak doğru bir görünüme kavuşmuş olur.

Tül Etek Abiye Modellerinde İnce Detaylar Nelerdir?

Tül etek abiye modellerinde pek çok küçük ve ince detaylar yer almaktadır. Bu abiye modellerinde genel olarak etek ucu kısımlarında ya da yaka kısmında detay belirlenmektedir. Yaka kısmında bulunan küçük taşlar abiyenin görsel zenginliğini arttırmaktadır.

Aynı zamanda giyecek olan kişinin herhangi bir aksesuar ya da takı seçmesine de gerek kalmamaktadır. Tül etek abiye modellerinin bazılarında kollarda altın rengi ince işlemeler yer almaktadır. Bu işlemeler pek çok farklı desende olup, abiyenin havasını en net yansıtacak şekilde tasarlanmıştır.

 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.