x
Tesettür Büyük Beden Kombin Önerileri

Tesettür Büyük Beden Kombin Önerileri

19 Ağustos 2020

Giyilen kıyafetleri birbirine uydurmak ve bir bütün haline getirmek yeterince zor iken konu büyük beden olunca bu iş daha da zorlaşıyor. Fazla kilolar her zaman dert olduğu gibi kıyafet konusunda da zorluk yaşamamıza sebep oluyor. Neyse ki, küçük ama etkili birçok detay sayesinde hem olduğunuzdan daha ince görünme imkanı bulabilir hem de şık gözükebilirsiniz. Yazımızda büyük beden tesettür için önerileri bulabilirsiniz.

https://www.tesetturdunyasi.com.tr/buyuk-beden

Büyük Bedenlerin Unutmaması Gerekenler

Hepimiz ziyaret ettiğimiz mağazanın yoğunluğu ya da üşengeçlik sebebiyle kıyafeti denemeden satın alma davranışında bulunuruz. Ama sadece büyük beden için değil herkesin unutmaması gereken bir şey var ki, bu davranış zaman zaman pişman olmanıza sebep olabilir. Kilo almış ya da kilo vermiş olabilirsiniz böylece aldığınız kıyafet üzerinizde istediğiniz gibi durmayacaktır. Belki de kıyafetin kalıbı daha dardır ve yine sizi hüsrana uğratabilir. Bu yüzden aldığınız kıyafeti mutlaka deneyerek alın.

Herkes bilir ki, büyük bedenin en yakın dostu koyu renkli kıyafetlerdir. Koyu renkli kıyafetler kilonuzu gizlemenize yardımcı olsa da kendinizi buna hapsetmek zorunda değilsiniz. Büyük bedende de birçok renk çeşitleri bulunmaktadır. Herhangi biri ile gününüze renk katabilirsiniz.

Büyük Beden Tesettür İçin Kombin Önerileri

Öncelikle büyük beden olduğunuzu kabul etmeli ve bunun güzelliğinizi etkileyecek bir şey olmadığını bilmelisiniz. Gerisi çok kolay!

İşe dar kıyafetlerden uzak durarak başlayabilirsiniz. Dar kesim kilolu bölgenizi daha da ortaya çıkararak olduğunuzdan daha kilolu gözükmenize sebep olur. Onun yerine çok bol olmayan dökümlü kıyafetler tercih edebilirsiniz. Dolabınıza tuniklere yer açmak bir diğer çözüm olabilir. Kalça altında biten tunikler kilolarınızı gizlemenize yardımcı olacaktır.

Tesettür büyük beden için desenler korkulu rüyadır. Evet, desenlerin kilolu gösterdiği doğrudur fakat bütün desenleri bunun içine katamayız. Bol bol kıyafet denemekten zarar gelmez. Hoşunuza giden desenli kıyafetlerin üzerinizde duruşunu inceleyerek size uygun deseni bulabilirsiniz.

Ayrıca kıyafetleriniz arasındaki renk uyumu da kilonuzu gizlemeye yardımcı olacaktır. Birbirinden kopuk renklerde olmadıkça her kıyafeti bir bütün haline getirmeniz mümkün. Sadece parçalar arasında çok uçuk renk farkı olmamasına dikkat etmeniz yeterli.

 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.