x
Tesettür Abiye Modellerinde Kadife Kumaş Dokunuşu Nasıldır?

Tesettür Abiye Modellerinde Kadife Kumaş Dokunuşu Nasıldır?

17 Ağustos 2020

Abiyeler görsel açıdan kişiye zenginlik katan ve güzel gösteren kıyafetlerdendir. Tam bir parça olması yan parçalarında da özen gösterilmesini sağlamaktadır. Bazı abiyeler yalnızca tek bir parça olarak kullanılmaktadır. Bu da kombin yaparken kişiye kolaylık sağlamaktadır. Özellikle hızlı bir şekilde özel bir davete hazırlanması gereken kişiler için tek parça şık abiye modelleri bulunmaktadır. Bu abiyelerin başında kadife kumaş dokunuşu olan modeller yer almaktadır.

https://www.tesetturdunyasi.com.tr/tesettur-abiye-modelleri

Tesettür abiye modasının vazgeçilmez örneklerinden biri olan kadife kumaş abiyeler şıklığın ve zarafetin birleşimidir. Bu nedenle çoğu tesettür abiye modelinde kadife kumaş kullanılmaktadır. Yeni sezon kadife kumaş dokunuşu olan abiyelerin üst beden kısmında kullanılan kadife kumaş dikkat çekmektedir. Alt etek kısmının farklı bir kumaş olması ve yalnızca üst bedenin kadife kumaş ile tasarlanması bu abiyeyi farklı kılan özelliklerden biridir.

Farklı Kadife Kumaş Tesettür Abiye Modeli Nelerdir?

Kadife kumaş ile tasarlanan abiye modelleri arasında farklı bir model arayışı içerisinde olan hanımlar için bu sezon yalnızca üst bedende kullanılan kadife kumaş abiyeler dikkat çekmektedir. Vitrinlerin ilk sıralarında yer alan bu tesettür abiye modeli görsel açıdan oldukça zengin bir içeriğe sahiptir. Üst beden kısmının kadife kumaş ve alt etek kısmının kalın düz kumaş olması bu abiyenin en önemli özelliklerinden biridir.

Kadife Kumaş Abiyelerde Bel Detayları Nelerdir?

Bel kısmında bulunan büyük taş işlemeleri ise ikili parçanın birleşimini sağlamaktadır. Bu taşlar genellikle abiyenin genel rengine göre seçilerek işlenmektedir. Taşların büyük seçilmesi sayısının da az olmasını sağlayarak abiyeye ağırlık yapmamaktadır.

Yeni Sezon Kadife Elbise Kombini Nasıl Oluşturulur?

Yeni sezon kadife kumaş tesettür abiyeler arasında farklı iki kumaştan tasarlanan abiyeler yer almaktadır. Bu abiyeleri kombinlemek için parçaların birbirleri arasında renk ve doku uyumuna dikkat etmek gerekir. Üst beden kısmı ile etek kısmının aynı renk olduğu abiye modellerinde ayakkabı seçiminde renk farklı olmalıdır.

Koyu renk abiyelerde bir ton açık topuklu ayakkabı ya da süet ayakkabı seçimi doğru bir tercih olacaktır. Aynı zamanda ayakkabı modelinde farklı bir model seçimi yapan kişiler kombini olduğundan daha güzel bir görünüm içerisine sokacaktır.

 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.