x
Tesettür Giyim İş Takım Kombinleri Nelerdir?

Tesettür Giyim İş Takım Kombinleri Nelerdir?

26 Ağustos 2020

Tesettürlü pek çok hanım iş hayatında yer almaktadır. Çalışma ortamına uygun ve kendilerini içerisinde iyi hissedecekleri kıyafet seçenekleri de her sezon yenilikleri ile raflarda yerini almaktadır. Bu sezon tesettür takım olarak kombinler iş hayatının en gözde parçalarıdır. İş hayatında tercih edilen bu kıyafetler pek çok kadının kendi tarzını bulmasına da olanak sağlamıştır. Özellikle beyaz renginin moda olduğu bu sezonda kenar kısımları siyah olan boru paça kumaş pantolon ve uzun kumaş ceketler tesettür takım için en çok tercih edilen iş kombinidir.

Etek Ceket takım Kombinleri Nelerdir?

İş kombinleri için tasarlanan takımlardan bir diğeri ise kumaş etek ve gömlek takımlarıdır. Bordo ve vişneçürüğü renklerinde tasarlanan bu iki takım, iş hayatının vazgeçilmez parçalarını bir araya getirmektedir. Yaka kısmına broş takarak kombini daha şık bir hale getirebilirsiniz. Eşarp seçimi ise bu takım ile en uyumlu olacak başörtüsüdür. Bu takım kombinin altına stiletto ya da platform topuklu ayakkabı eteğin daha net bir forma girmesini sağlayacaktır.

Yeni Sezon Etek Ceket Takım Renkleri Nelerdir?

Yeni sezon iş hayatına uygun şekilde tasarlanan kıyafetlerde etek ceket en çok kullanılan parçalardır. Bu parçaların ise pek çok farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Renk seçeneklerinin bu kadar fazla şekilde belirlenmesi, hanımların her gün farklı kombinler oluşturmasını sağlamaktadır. Bu sezon bal rengi etek ceket kombinlerinde en çok görülen renktir. Aynı zamanda vişneçürüğü, bordo ve bebek mavisi renkleri de bu ikili takımların vazgeçilmez renklerini başında yer almaktadır.

Bebek Mavisi Etek Ceket Kombini Nasıl Oluşturulur?

Bebek mavisi pek çok hanımın beğendiği renklerden biridir. Hem genç hem olgun yaştaki kesime uygun olan bu renk ile pantolon ceket ya da etek ceket ikili takımları tasarlanmaktadır. İş hayatı için ikili takım satın almak isteyen kişiler bu renk ile muhteşem kombinler oluşturmaktadır.

Etek ve ceketin içerisine giyilen beyaz renk saten gömlek kombinin yumuşak geçişini en iyi gösterecek parçalardan biridir. Bu renklerde bir eşarp ya da şal seçimi de kombin görüntüsünü destekleyecektir. Aynı zamanda beyaz stiletto ve el çantası kombinin tamamlanmasını sağlayacak.

 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.