x
Tesettür Kırmızı Abiye

Tesettür Kırmızı Abiye

07 Haziran 2020

Kırmızı tesettür abiye birçok kadının özel davetlerde ve özel günlerde tercih ettiği ve abiyeye en çok yakışan renk olarak bilinir. Kırmızı başlı başına çok özel bir renktir. Her zaman giyilemez. Kırmızı elbiselerin saten veya ipek kumaşta yapılmı çeşitleri sizleri özel davetlerde göz alıcı yapabilir. Kırmızı abiyeler daha çok kına geceleri için seçilir. Kına gecelerinin vazgeçilmez renklerinden olan kırmızı abiye çeşitleri ise sayılamayacak kadar çok sayıdadır. Bunlardan bir tane deneyerek kırmızının size de ne kadar çok yakıştığını görebilirsiniz.

Kırmızı Abiye Modelleri

Kırmızı abiyeleri tesettür abiye modelleri arasında her geçen yıl yeni bir model eklenmektedir. Elbisenin sır kırmızı detayında boğulmasına izin vermeyen moda tasarımcıları kırmızıyı kimi zaman altın detaylarla kimi zaman gümüş detaylarla süsleyerek daha çarpıcı bir elbise haline getiriyorlar. Parıldayan küçük altın detayları istemiyorsanız çok güzel sade kırmızı abiyeler de bulunuyor. Bunları denemeden abiye almaya kesinlikle karar vermemelisiniz. Öncelikle aldığınız abiyenin kendi ölçülerinize uyup uymadığını bilmelisiniz. ardından ten renginize ve boyuna göre boyunu ayarlayabilirsiniz.

Kırmızı Abiyelerde Düz Modeller

Kırmızı abiyelerde düz model bulmak oldukça zor. Aslında kumaşa göre değişen abiye türleri tesettür abiye denilince kendiliğinden ağır bir havaya gireceği için kırmızı modeller daha abartılı bir şekilde tasarlanıyor. Özellikle evlenecek genç hanınlar kına gecelerinde kırmızı abiye istedikleri için bu modellerde düz bir çizgiye sahip model bumak oldukça zor. Diğer yandan kırmızının rengi de abiye yapımında son derece önemli bir konu.

Kırmızı Abiyeler Abartılı mı

Şüphesiz bu sorunun cevabı evet. Eğer iddayı seviyor ve yakın bir tanıdığınızın özel gününe gidiyorsanız kırmızı abiye tercih edebilirsiniz. Açık hanımlar için kırmızı model abiyelerin düz modelleri daha çok bulunurken kapalı giyimi tercih eden hanımlarda kırmızı düz abiye bulmak kolay olsa bile gerek başörtüsü gerekse elbisenin aksesuarları nedeniyle düz modelleri biraz abartıya kaçarak daha abartılı bir hale geliyor. Tesettür abiye modasında ne kadar abartılı olursa olsun kırmızı abiyelerin yeri her zaman bir başka.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.