x
Mavi Tesettür Abiye

Mavi Tesettür Abiye

24 Haziran 2020

Düğün hazırlıkları içinde bulunan genç kızlar ne giyeceklerine karar veremez. Bunu bir stres haline getirerek en güzel modelleri bile beğenmeyebilir. Bu sebeple siz düğün ve nişan gününüzden önce giyeceğiniz modeli belirlemeli ve kafanızda en azından bir renk olmalı. Renk belirledikten sonra abiyelerinizi belirlemek yani abiye modelini belirlemek daha kolay. Çünkü bazı renklerde belirgin modeller sanki sadece o renk için yaratılmış gibi durur. Örneğin mavi rengi. Bu rengin açık tonları uçuş uçuş ve hafif rengi sayesinde tül kumaştan prenses kesim bir elbiseye göre dikilmiştir sanki.

Mavi Abiye Modelleri

Kendinizi abiye giymiş gibi değilde sanki pijama giymiş kadar rahat ancak bir o kadar da şık hissetmek istiyorsanız mavi tam size göre bir renk. Tesettür abiye modelleri arasında mavi renk abiyeler en çok tercih edilen modeller arasında bulunuyor. Maviye altın, gümüş, beyaz gibi hafif renkler eklenerek elbise biraz daha abartılabilir. Ancak buna hiç gerek yok. Örneğin mavi tül kumaştan katmak katman inen bir abiye modelinin üst kısmı altın işleme detayları ve yakasına kadar uzanan güzel ve zevkli işlemeleriyle o elbisenin içinde ne kadar güzel olacağınızı bir düşünün.

Mavi Abiyelerde Hangi Kumaş Seçilmeli

Açık mavi bir tesettür abiye tercihi yapacaksanız hiç şüphesiz tül kumaş tercih etmelisiniz. Satenin ve ipeğin ağır havasından kurtularak prenses edasıyla gezinmek için uçuş uçuş bir kumaş olan ince tül tercih edilmelidir. Bunun yanında açık mavi oldukça göz alıcı bir renktir ve sizi nazardan korur.

Mavi Elbiseye İşlemeler

Tesettür abiye türlerinden biri olan mavi abiye türlerine çeşitli işlemeler eklenerek oluşturulan türleri ve modelleri bulunuyor. Bunlardan biri de dantel detaylı işlemelerdir. Dantel detaylar heme hemen bütün tesettür abiye modellerinde bulunuyor. Bunun asıl sebebi dantelin son yıllarda çok tercih edilmesi. Abiyeye ışıltı veren süslemeler yerine daha asil ve daha güzel duran dantel detaylar sizi çok şık gösterecek. Gerçekten özel gününüzde nezardan korunmak ve çok şık olmak istiyorsanız mavi abiye tercih edebilirsiniz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.