x
Siyah Renkli Abiyeler

Siyah Renkli Abiyeler

09 Haziran 2020

Son zamanlarda ve bu sene tesettür kıyafetlere hakim olan moda anlayıştan biri de kolların ve yakaların oldukça geniş kesilmesidir. Eskiden ispanyol paça olarak bilinen pantolon kesiminin artık kollarda da kullanılması oldukça moda. Bu nedenle ister abiye modellerinde isterseniz günlük gömlek ve tunik modellerinde geniş kesim kollar göze çarpıyor. Tesettür abiye modelleri arasında zarif ve asil bir görüntü elde etmek istiyorsanız siyah abiye tercih edebilirsiniz. Siyah abiyelerin binlerce çeşidi bulunuyor. Fikir vermek adına birkaç modeli paylaşacağız.

Siyah Ve Dantel

Gotik ve asil bir hava katmak istiyorsanız siyah abiyelerinizde dantel detayları bulunan kesimleri tercih etmelisiniz. Öncelikle siyah tesettür abiye modelleri arasında bu sene geniş kollu ve geniş yakalı yakalarında ve kollarında dantel detayları bulunan abiyeleri görmek mümkün. Bu modeller pek çok kadın tarafından beğenilerek tercih ediliyor. öte yandan elbisenin tümü dantel işlemesinden veya güpür modelinden yapılmış olabilir. Abiyeye abiye havası veren bu modeller biraz bartılı olmakla birlikte dantel detaylarını seven hanımlar tarafından kullanılıyor.

Siyah Ve Altın

Siyah tesettür abiye modellerine dantel dışında en çok yakışan detaylardan biri de altın detaylı abiye modelleridir. Altın detayını elbisenin kemer kısmında veya kollarda kullanabilirsiniz. Diğer yandan altın işlemeli siyah abiyelerde oldukça şık abiye modelleri arasında bulunuyor. Altın detaylarını sevmiyorsanız bile belinize takacağınız incecik altın bir kemer sizi siyah bir görüntüden kurtararak daha şık hale getirebilir. Ayrıca siyah abiyelere takacağınız altın rekli broş ve kolyelerde çok şık duracaktır.

Siyah Ve Gümüş

Siyah abiye üzerinde altın detaylarını sevmeyenler olabilir. Ancak dümdüz siyah bir abiye hiçbir hava katmaz ve tarz yaratmaz. Bu nedenle bazı parlak renklerle birlikte kullanılması gerekir. bunlardan biri de gümüş detaylardır. Tıpkı gold renkte olduğu gibi gümüş detaylar siyahın asilliğini ön plana çıkartarak dah ahoş bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Gümüş işlemeli yakaları bulunan siyah abiyeleri her davette kullanabilirsiniz. Abartıya kaçmadan şık olmak istiyorsanız sizde gümüş detayları bulunan abiyeleri tercih edebilirsiniz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.