x
Uzun Etekleri Nasıl Kombinlemeli?

Uzun Etekleri Nasıl Kombinlemeli?

01 Temmuz 2020

Geçtiğimiz sezonlar boyu trendlerde yer alan oldukça sık etekler var. Bu etekler her mevsimin vazgeçilmez unsurlarından biridir. Bu nedenle herkes tesettür kıyafetler mutlaka olan bu parçaları en iyi en güzel şekilde nasıl kombinlenir öğrenmek gerekmektedir. Her mevsime uyan bu uzun etekleri diğer parçalar ile uyumlu halde giyebilmenin oldukça güzel püf noktaları vardır. Tüm bunlar ile her mevsimi rahatlıkla geçirebilirsiniz. Kombin açısından da hiç sıkıntısı olmayan bir parçadır. Bu nedenle en çok tercih edilen parçalar arasında yer alır. Üstelik rahatlık konusunda da üzerine yoktur. Peki bu oldukça fonksiyonel olan uzun etekleri nasıl kullanmak gerek?

Hangi Rengi Hangi Renkle Kombinlemeli?

Yaz aylarında tesettür kıyafet içerisinde uzun etekleri açık kahve tonları ile enerjik turuncuları bir arada kullanabilirsiniz. Açık tonlarda olan bir uzun etek ile son moda bir turuncu bluz harika gidecektir. Özellikle işe giden hanımların tercihleri arasında sık sık gördüğümüz bir kombindir. Siyah etekler üzerine fazla parlak olmayan her türlü rengi tercih edebilirsiniz. Parlak renkler tercih etmek bütün yoğunluğu kendisine çekeceği için ve siyah renk de daha fazla vurgulayacağı için hoş olmayacaktır. Bu neden mat renkler tercih etmek, parlak olsa bile fazla ışıltısı olmayan renkler tercih etek em uygunu olacaktır. Ancak bütün bunlar dışında herkes istediği renk ile istediği rengi kombinleyebilir. Pastel renkler ile yapılan kombinler oldukça şık olduğu göze çarpmaktadır.

Pileli Etekleri Nasıl Kombinlemeli

Pileli etekler oldukça hoş ve rahat eteklerdir. Özellikle dar kesimlerde olduğu yürüme zorluğu çektirmez. Rahat rahat büyük adımlar ile istediğiniz gibi yürüyebilirsiniz. Üstelik pileli olması ile oldukça şık bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Mint yeşili ile krem renklerin bir arada görebileceğimiz tesettür kombinler oldukça hoş ve şık görünmektedir.  Üstelik son zamanlarda oldukça şık gördüğümüz renklerden biridir.

Desenli Etekler

Desenli etekler genel olarak tesettür kıyafet içerisinde yaz aylarında tercih edilmektedir. Yaz aylarında ince desenli kumaşlar ile yapılan kombinler oldukça hoş olabiliyor. Üstelik yazın etek giyilmesi ferah ve serinletici olduğundan genel tercihler arasında yer alıyor. Desenli etekler ile desenlerin rengine uygun üst parçalar oldukça hoş duracaktır.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.