x
Tesettür Giyimde Nasıl İnce Gözükürüz

Tesettür Giyimde Nasıl İnce Gözükürüz

26 Haziran 2020

Biraz kilo alınca dertlenen kişilerin seslerini duyar gibiyiz. Üzülmeyin, derdinizin devası işte geldi. Çeşitli püf noktalarını kullanarak bakışları kusurlu yerden kusursuza yönlendirebilirsiniz. Kıyafetleriniz üzerinde yapabileceğiniz ufak dokunuşlar ile olduğunuzdan çok daha ince gözükmeniz mümkün. Gerek renk tercihleri gerek kıyafetlerin boyutları kimi zaman hem şişman hem de zayıf gösterebilir. Basıl gözükeceğiniz tamamen size bağlıdır.

https://www.tesetturdunyasi.com.tr/tesettur-giyim-modelleri

Koyu Renkler İle Zayıf Gözükmek Mümkün Mü?

Koyu renklerin muhteşem sihirlerini bilmeyenimiz yok. Tabii ki ince görünme taktikleri içerisinde de bu muhteşem renkler ye alıyor. Çeşitli illüzyonlar ile bu renklere kilolarını yükleyebilir ve zayıflığın keyfini çıkarabilirsiniz. Özellikle asilliğin rengi siyah ve karizmatikliğin rengi lacivert ile bunu mükemmel bir şekilde sağlayabilirsiniz. Koyu renkler tesettür kıyafetlerinizde vücudunuzda istemsizce oluşan bölgelerdeki gölgeleri mükemmel bir şekilde saklar. Ancak açık renkler bunu anlayacağınız üzere sağlayamazlar. Bu nedenle canımız koyu renk, bir tanemiz koyu renk diyoruz.

Kıvrımlar Yoğunsa Ne Yapmalı?

Tombul ve kıvrımlı bir görüntünüz var ise bu genel olarak tesettür kıyafetlerinizde gölgeler oluşturacaktır. Bu nedenle oluşan bu gölgeleri ancak koyu ve dökümlü kıyafetler ile sağlayabilirsiniz. Ama dökümlü kıyafetleri tercih ederken dikkat edin. Zira zayıf görüneceğim derken, şişman gözükmeniz mümkün. Dökümlü kıyafetleri tercih ederken ince bir ayarınız olsun. Kıvrımlarla baş etme konusunda bir diğer taktik ince kemerler. İncecik kemerler ve uzun elbiseler ile zayıflık sizinle olsun. Zarif kemerleri kıyafetlerinizde kullandığınızda ince bir görünüme sahip olduğunuzu sizlerde fark edeceksiniz.

Kıyafet Desenleri

Kıyafetler üzerindeki desenlerin kişiyi geniş, kısa, uzun gösterme gibi büyük rolleri vardır. Hiç de masum olmayan desenler sizi olduğunuzdan daha kalın ve tombul gösteriyor olabilir. Tam da bu noktada bu problemle baş etmeye yarayan harika bir eski püf noktası bulunmakta. Bu eski taktik çoğumuzun bildiği üzere çizgiler. Yan çizgiler bildiğimiz üzere bizleri daha da geniş gösteriyor. İnce bir bedene sahip değilseniz, yan çizgili kıyafetlerden şiddetle uzak durmalısınız. Yukarıdan aşağı doğru inen çizgiler her zaman için kişiyi ince ve zarif göstermektedir. Bu nedenle tesettür kıyafetlerinizdeki çizgilere dikkat kesilmenizi öneriyoruz.  

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.