x
Tarzınıza Hareket Katacak Tesettür Elbiseler

Tarzınıza Hareket Katacak Tesettür Elbiseler

15 Ekim 2019

Tesettür giyimde kombin yapabileceğiniz onlarca seçeneğiniz var. Bu onlarca seçenek arasından seçim yapmak ise bir o kadar zor. Tunik mi giyeceksiniz? Etek mi giyeceksiniz? Diyelim ki buna karar verdiniz. Peki hangi gömleğinizi ya da pantolonunuzu giyeceksiniz? Tesettür elbiseler bu konuda imdadınıza yetişir. Tek parça olmalı ve giy-çık olmaları sayesinde hem çabuk hazırlanmanızı hem de şık bir görünüm elde etmenizi sağlarlar. Ayrıca oldukça rahat oldukları için gün boyu kullanıma elverişlidirler. Şimdi sizlere hazırladığımız tesettür elbiseler için kombin tüyolarımıza göz atalım.

Tesettür Elbiseler İçin Pratik Kombin Önerileri

Tesettür elbiseler için kombin önerileri vermeden önce nerede giyeceğinizi bilmek oldukça önemlidir. Ayrıca mevsim daha doğrusu hava sıcaklığı da etkileyici bir faktördür. Yaklaşmakta olduğumuz kış mevsiminde tesettür kadife elbiseler harika seçeneklerdir. 

Kadife tesettür elbiseler hafif parlak dokuları sayesinde renkleri canlı durur. Bu tarz tesettür elbiseleri istediğiniz etkinlik ve davette kullanabilirsiniz. Bir nişana gittiğinizi varsayalım. Kadife elbiseniz ile kullanacağınız hafif parlak ama kesinlikle sade ve düz bir renk şal veya eşarp ile birlikte elbisenizi ortaya çıkarabilirsiniz. Altına giyeceğiniz şık ve parlak olmayan topuklular ile nişana hazırsınız!

Tesettür elbiselerinizle günlük bir kombin istiyorsanız tam yerindesiniz!

Günlük bir kombin yaparken kot elbiseler, çiçekli veya desenli elbiseler harika tercihler olacaktır. Özellikle kot elbiseler rahatlıkları ve şık duruşları ile bir çok kadının ilk tercihi olmaktadır. Tesettür kot elbiselerden bir tane dolabınızda bulunması size kesinlikle fayda sağlayacaktır. Arkadaşlarınızla gezerken veya bir kahve içmeye çıktığınızda giyebilirsiniz ya da evden hızlı çıkmak istediğiniz an da yanınızda belirecektir.

3-renkli-tesettur-elbiseler etnikdesenli-tesettur-elbiseler

acikrenkmavikottesetturelbiseler gul-kurusu-sik-tesetturlu-elbiseler

kirmizi-gunluk-tesettur-elbiseler desenli-tesettur-elbiseler

cicekli-tesettur-elbiseler murdumrengi-tesetturelbiseler

Soğuk Havalarda Giyebileceğiniz Tesettür Elbiseler

Soğuk havalarda giyinirken bizi sıcak tutmasını istediğimiz kadar şık olmasını da isteriz. Tesettür elbiselerin şık olduğu ortada ancak sıcak tutmadığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Doğru kumaş seçimi sizi gayet sıcak tutacaktır. Ayrıca yazın olduğu kadar kışın da tesettür elbiseler çok rahattır. Geniş kesimler yerine daha kalıp kesimler tercih ederseniz elbisenizin uçuşmasını ve soğuk havaya maruz kalmanızı engelleyebilirsiniz.

Kışa uygun renkler seçerek çok şık durabilirsiniz. Mesela kırmızı rengini kullanmayı seven biriyseniz kışın bordoyu tercih etmeniz hem tarzınızı korumanızı hem mevsime uyum sağlamanıza yardımcı olacaktır. 

Aynı zaman da kot elbiselerde yine kışın giyilebilecek tesettür elbiseler arasında yer almaktadır. Özellikle koyu renk kot elbiseler ya da siyah renk kot elbiseler kış için uygun tesettür elbiseler içerisindedir.

bordo-tesettur-elbiseler etnikdesenlikot-tesetturelbiseler

kiremit-rengi-kadiye-tesettur-elbiseler siyahvolanlitesetturelbiseler

koyukottesetturelbiseler kirmizi-kadife-tesettur-elbiseler

Tesettür Dünyası ekibi olarak her zaman şık ve tarz olmanız için yepyeni modellerle yanınızda olacağız.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.