x
Klasik Kombin Seçenekleri

Klasik Kombin Seçenekleri

02 Temmuz 2020

Tesettür kıyafet içerisinde özellikle çalışan kadınlar için önemli olan klasik kombinler hakkında birkaç tavsiye harika olacak. Klasik seçeneklerini çoğaltmak ve artık farklılık istiyorsanız doğru adrestesiniz. Her zaman aynı kombinler yapmak sıkıcı hale gelmiş ve kıyafetleriniz içerisinde enerjik modeller görmek istiyor olabilirsiniz. Klasik deyince her şeyin düz olması gerekmiyor. Biraz hareket ve canlılık katabiliriz. Ancak çizgiyi fazla aşmadan. Dümdüz bir görüntü her zaman iç açıcı bir halde olmaz, bu edenle enerjik birkaç detay eklemek çok daha iyi olacak ve sizi çok daha mutlu edecektir.

Klasik Ama Rahat Kombinler

Genel olarak çalışan hanımların tercihleri arasında yer alan klasik tarzda rahatlığa önem büyüktür. Genel olarak klasik olunca da rahatlık pek mümkün olmayabiliyor. Kumaş pantolonlar, tok tunikler eseme payları az olunca işi daha da çekilmez hale getirebiliyor. Bu durumlardan kurtulmanın yolu elbette mümkündür. İş için klasik tarzı tercih ediyorsanız eğer kumaş pantolonları bol tercih edin. Dar kesim olanlarda esneme payı yüksek olan kumaşlardan yapılanları tercih edin. Esneme payı az olan pantolonlardan genel olarak bol kesimler tercihiniz olmalı. Ancak bol pantolonları biliyorsunuz ki her kıyafetiniz ile kombinlemeniz mümkün olmaz.  Belinize oturan üst tesettür kıyafetler ile tercih edebilirsiniz.

Klasik Giyimde Takılar

İşte klasik tarzın o dümdüz görüntüsünden az da olsa uzaklaşabileceğiniz bir durum. Ancak belirli kurallar dahilinde yapabilirsiniz. İşi fazla abartmadan zarif ve eğlenceli takılar ile bunu sağlayabilirsiniz. Abartılı takılardan, bol ışıltılı ve ağır takılardan uzak durmalısınız. Hem uzun süre takması rahatsız edici olabilir. Bu nedenle zarif ama oldukça enerjik ve eğlenceli olan takılar kombininize harika bir hava katabilir.

Klasik Kombinde Renk Uyumu

Diğer her kombinde olduğu gibi bu kombinde de renk uyumu oldukça önemli. Tesettür kıyafet içerisinde en çok önem arz eden bir tarz olabilir. Genel geçer ve artık kural haline gelmiş renk uyumlarını hepimiz biliyoruz. Bu nedenle bu tarzda da bu uyuma dikkat edeceğiz. Özellikle kıyafet üzerinde farklı renklere sahip yoğun işlemeler, detaylar bulunuyorsa bunlardan uzak duracağız. Çünkü bunlar bizi klasik olmaktan çıkarır.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.