x
Kışlık Tesettür Elbise Kombin Önerileri

Kışlık Tesettür Elbise Kombin Önerileri

03 Aralık 2019

Kışın giyilebilecek kıyafet türleri sınırlı diye düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz! Etek veya elbise gibi kıyafetler üşürün korkusuyla kış aylarında kadınlar tarafından pek tercih edilmiyor veya olabildiğince uzak durmaya çalışılıyor. Canınız ne giymek istiyorsa gönül rahatlığıyla giyebilirsiniz. Kış sezonunda da tarzınızı yansıtmakta özgürsünüz!

Kışlık Tesettür Elbise Modelleri

Tesettür elbise, uzun veya boydan diye adlandırabileceğimiz kolları ve yakası kapalı modellerdir. Kumaş türü ve desenleri elbisenin sezonunun belirleyicisidir. Gelin kumaşlara birlikte göz atalım.

Kot Elbise: Kot kumaş her mevsimin gözdesidir. Oldukça fazla renkle uyumu sayesinde tercih edilir. Aynı zamanda rahatlığa sahip bu ürün spor şıklığın adresidir. 

Mira Kumaş Tesettür Elbise: Mira kumaşta her mevsim giyilebilecek polyester iplikten yapılan bir kumaş türüdür. Kırışması çok azdır. Ayrıca renkleri daha canlı gösterir. Mira kumaş tesettür elbiseyi her yerde giyebilirsiniz. Kombinleme tarzınıza bağlı olarak günlük ya da özel günlerde giyilebilir.

Krep Tesettür Elbise: Krep kumaş neredeyse hiç kırışmaz. Her mevsim kullanılabilir. Krep kumaş ile dikilen tesettür elbiseler tok bir duruşa sahiptir. İpek, viskoz veya pamuktan üretilir. Aynı mira kumaş gibi bu tarz elbiseleri de kombinleme şeklinize göre her yerde kullanabilirsiniz.

Kadife Elbise: Kadife elbiseler kışın gözdeleridir. Kumaşın yapısı gereği renklerin parlak ve canlı duruşu göz alıcıdır. Ayrıca bu kumaş sıcak tutar ve kalıbı net olarak gösterir.

Sizde kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz kumaş türünden yapılmış elbiselerle muhteşem görünebilirsiniz.

tesetturelbise kotelbise

Kışlık Tesettür Elbise Kombin Önerileri

Kışlık elbiseleri kombinlemek zordur. Renklerini ve uzunluğunu seçmek önemlidir. Size önerimiz ürünün boyuna bakmanızdır. Eğer kısa boyluysanız bilek hizasında elbiseyi kestirebilirsiniz.

Botunuzu siyah, beyaz gibi net renklerden seçmeye özen göstermelisiniz. Böylelikle elbisenizin deseni daha çok dikkat çekecektir. 

Üzerinize aldığınız kaban veya mont aynı seviyede olursa daha şık duracaktır. Kesinlikle kısa bir montla tercih etmeyin. Diz altı boyu montlarda ideal bir tercihtir.

volanlitesetturelbise kiremittesetturelbise

bordokadifeelbise kadifeelbise

Tesettür Dünyası ekibi olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Bizimle her türlü soru, görüş veya siparişiniz için irtibata geçebilirsiniz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.