x
Deri Kombinleri Nasıl Yapılır

Deri Kombinleri Nasıl Yapılır

11 Temmuz 2020

Tesettür kıyafetleri içerisinde şüphesiz bir çoğumuzun tercihleri arasında yer alan deri kıyafetleri diğer parçalar ile nasıl kullanabileceğinizi hakkında birkaç ipucu veriyoruz. Deri kıyafetler oldukça ağır aynı zamanda oldukça şık ve karizmaya karizma katan parçalardır. Tesettür giyim siteleri de bu konuda asla ara vermeden kış için harika deri parçalar hazırlıyorlar. İşte bu güzel parçaları neler ile nasıl kombinleyebiliriz?

Dış Giyimde Deri Modelleri

Dış giyimde deri modelleri oldukça trend olan bir diğer akım. Moda olmasına moda ancak bazı parçalar görüldüğü üzere oldukça fazla abartılmakta. Tesettür kıyafet manasına ters giden parçalar ile karşılaşmak mümkün oluyor. İşte bu gibi durumlarda yapılacak husus deride sadelikten yana olmaktır. Sade parçalar tercih etmek, derininde vereceği şıklık ile tamamlanacaktır. İşlemeli ve üzerinde yoğun detaylar barındıran parçalardan özellikle uzak kalmak gerekir. Deri zaten kendi kendisine ağır bir modeldir. Bu nedenle hafif seçimlerde bulunmak akıllıca olacaktır.

Hangi Renk Deri Almak Lazım?

Deri tercihi yapılacaksa eğer bu siyah olmalı. Siyah renginin verdiği asilliği ve şıklığı başka hiçbir şey vermemektedir. Dış giyim açısından bir tercih söz konusu ise bu siyah olmalı. Deri modeli biraz ağır olduğundan kişileri kilolu gösterebilir. Özellikle dış giyimde kilolu göstermesi daha çok karşımıza çıkan problemlerden. Bu nedenle siyah hem zayıf ve zarif göstereceğinden siyah renk her zaman iyi olacaktır.

Dış Giyimde Deri Parçaları Nasıl Kombinlemeli?

Parlak bir deriden oluşan bir parça  tercih  ettiyseniz eşarp ya da şal seçimleriniz parlak renklerde olmamalı. Parıl parıl olacağım diye her yerinize ışıltı katmamalısınız. Deri tesettür kıyafet parıltılı bir parça ise daha çok düz renk ve mat parçalar tercih etmelisiniz. Bu sayede derinin ve deri üzerindeki o ışıltının vereceği ağırlığı bir nebze azaltırsınız. Kendisi başlı başlına bir  şıklık abidesi olacağından işi fazla abartmamak gerekiyor. Mat ve hatta desensiz şallar bu parçalar üzerinde en güzeli olacaktır. Bu nedenle şal ve eşarp tercihlerinizi sade ve matlıktan yana kullanmak çok daha iyi olacaktır.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.