x

Tesettür Tunik Modelleri ve Fiyatları

Tesettür tunik modelleri, her tarza uygun olarak kesimleriyle, kumaşlarıyla ve stilleriyle farklılık gösteren genellikle pantolon üzerine giyilen parçalardır. Günlük hayatta sıklıkla rastladığımız bu modeller, yaz - kış fark etmeksizin kadınların kullanımına sunulmakta ve beğenilerini toplamaktadır. Salaş, düz kesim, ara boy, tam boy gibi pek çok kategoride sınıflandırmak mümkündür.

Tesettür tunikleri kombinlerken bazı şeylere dikkat etmelisiniz. Eğer kilonuz var ise yan ya da yatay çizgili modellerden uzak durmalı daha çok dökümlü modelleri tercih etmelisiniz. Boyunuzun kısa ise tam boy modelleri kullanmamalı ve kaçınmalısınız. Ara boyları ise diz altı seviyesinde kullanabilirsiniz. Aynı zamanda ara boy gibi daha uzun modelleri tercih ettiyseniz eğer boyunuzun uzun değilse dar pantolonlarla kombinlemeniz daha doğru bir yönelim olacaktır. Ayrıca tunik - pantolon kombininde çok rahat ediyor ve sıklıkla kullanıyorsanız ikili takımlarda size uygun bir giyim kategorisidir.

Alışveriş yaparken her kadının istediği uygun fiyatlı tesettür giyimi yüksek kalite ile almaktır. Kampanya dönemlerini takip ederek bu hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca üretici firmalardan alırsanız daha uygun fiyatlara almış olursunuz.

Tesettür Dünyası olarak hem üretimini hem perakende satışını yaptığımız ucuz tesettür giyim ürünleriyle karşınızdayız. Her türlü görüş, öneri ve şikayetinizi bizlere iletebilirsiniz.

Filtre
Toplam 587 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.