x
Tesettür Takım 2020 Modası

Tesettür Takım 2020 Modası

04 Eylül 2020

Birçok giyim tarzında olduğu gibi tesettür giyim tarzında da birçok kafa karışıklığı yaşanabiliyor. Bunların başında tabi ki “Ne giymeliyiz? Hangi parçalar trend?” gibi sorular gelmekte. Bu yazımızda tesettür giyiminde yapılan hatalardan ve nasıl daha şık görünebileceğinizden bahsedeceğiz

Tesettür Giyimde Karşılaştığımız Hatalar

Herkesin en çok rastladığı ya da yaptığı hatalar tabii ki bonelerden kaynaklanıyor. Bone kullanımında birçok hataya rastlayabiliyoruz. Örneğin boneyi zaman zaman alnımızı kapatacak şekilde aşağı indirebiliyoruz. Bunu yapmak bizi olduğumuzdan daha kötü gösterebilir. Aslında yapmamız gereken şey oldukça basit. Bonenizin başlangıç kısmı saç derinizin başladığı yer olabilir. Bu yerin 1-2 cm aşağısında olmasında da sıkıntı olmayacaktır. Fakat daha fazla aşağı çekmekten kaçınmalısınız.

Son günlerde kullanımı iyice artan bir diğer parça da dolgulu boneler. Evet, bonenizin dolgun olması eşarbınızın daha güzel gözükmesine yardımcı olur ama bu durumu abartan birkaç insan mevcut. Bonenizi çok fazla kabartmadan kullanmak daha asil görünmenize yardımcı olacaktır.

Bir diğer hatayı da eşarbımızı bağlarken yapıyoruz. Eşarp boyunu orantılı ayarlamadığımız için, eşarbın bir ucu diğer ucuna göre uzun kalmaktadır. Bu da şık görüntü için dikkat etmeniz gereken bir diğer husustur.

Tesettür Takım 2020 Modası

2020 yılında trend olan ve sıklıkla kullanılan ürünlerin başında tesettür takım geliyor. Birçok mağaza vitrininde karşılaştığımız tesettür takım, dolaplarda yerini çoktan aldı bile. Peki tesettür takım nerede kullanılabilir? Nasıl kombinlenir?

Tesettür takımları klasik ve günlük olarak ikiye ayırabiliriz. Bu sayede her kullanıma uygun tesettür takımların mevcut olduğunu söylemek mümkün.

Günlük takımlara baktığımızda ise 2020 yılında genellikle triko takımların kullanıldığını görüyoruz. Özellikle bebek mavisi, pudra ya da bej renk seçimleri ile oldukça şirin ve sevimli görünebilirsiniz. İsteğinize ve mevsim şartlarına göre her türlü ayakkabı ile kombinleme imkanı bulabilirsiniz. Ayrıca uzun ve gösterişli kolyeler tesettür takımlar ile çok uyumlu duracaktır.

Klasik takımlara gelecek olursak şüphesiz ki hayat kurtarıcılardır. Hem iş hayatınız da hem de özel günlerinizde size şıklık katacakken konforunuzdan da vazgeçmek zorunda kalmayacaksınızdır. 2020 yılında takımlarda kare desenlerine ve çizgilere yer verildiğini görmekteyiz. Böylece asil bir duruşunuz olacaktır.

 

 

 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.