x
Tesettür Mont Modelleri İle Kışa Meydan Okuyun

Tesettür Mont Modelleri İle Kışa Meydan Okuyun

26 Kasım 2019

Kışın belki de en güzel mevsimlerdir biri. Kar tanelerinin eşsiz güzelliği, ortalığı kaplayan sessizlik bizlere adeta huzur verir. Sıcak mevsimin ardından gelen soğuklar bize bazen ‘’ohh’’ çektirir. Her ne kadar bu mevsimi sevsekte ondan korunmak zorundayız. Yazın giydiğimiz cıvıl cıvıl, uçuş uçuş elbiseler yerini daha kalın kumaşlara bırakır. Kıştan korunmak için size ilk tavsiyemiz bol bol C vitamini tüketin! Daha sonrasında tesettür mont modelleri sizi tüm kıştan koruyacaktır.

Tesettür Mont Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ürüne mont yerine tesettür mont dememizin elbette bir sebebi var. Diğerlerine göre daha uzun, vücudu kaplayan ve daha çok tesettürlü kadınların giymesi için tasarlanmış olmasıdır. Fakat uzun montlar açık veya kapalı tüm kadınların kullanımına sunulmaktadır. Uzun montlar sizi bütün kış soğuktan korur. Dış giyimin bir parçası olan bu ürün kışın en çok görünen ve göz önünde bulunan kıyafetimizdir. Bu nedenle tarzımızı yansıtması önemlidir. Tesettür mont seçerken nelere dikkat etmeliyiz hep birlikte bakalım.

  1. Kumaş Seçimi: Kumaş seçimi sadece dış giyim ürünü seçerken değil her kıyafetinizi seçerken dikkat etmeniz gereken bir konudur. Sizin giyiminize uygun kumaş çeşidini belirlemelisiniz. Kapitone mi, kaşe mi yoksa keçe mi?

  2. Tarzınızı Yansıtın: Montlar giydiğinizde diğer ürünleri kapatır ve tüm dikkati toplar. Bu yüzden tarzınızı yansıtması önemlidir. Daha çok spor giyiniyorsanız şişme montlar, klasik giyiniyorsanız kemerli montlar daha iyi bir tercih olacaktır.

  3. Coğrafi Konum: Coğrafi konumunuz alacağınız montun kumaşını ve içeriğini doğrudan etkiler. Türkiye’yi düşünerek örneklendirelim. Ağrı’da yaşadığınızı farz edelim. Gerçekten çetin soğuklarla baş etmeniz gerekir. Bunu da ancak yün içerikli montlarla sağlayabilirsiniz. Antalya gibi bir şehirde yaşasaydınız yün size fazla gelebilirdi. Çok etkili kış olmadığı için daha hafif içerikli montlar işinizi görecektir.

Çok Satan Tesettür Mont Modelleri

Birçok zevke ve tarza uygun binlerce modelimiz mevcut. Fakat bazı modeller öyle ki genç yaşlı demeden, her tarz ve zevkten onlarca kadına hitap ediyor. İşte sizler için çok satan modellerimizi bir araya getirdik.

belilastiklitesetturmontsiyah grisismemont

hardalrengitesetturmont icikurkluhakitesetturmont

icikurklukotmont tesettursismemontmurdum

Tesettür Dünyası ekibi olarak sizlere her gün yeni modeller sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Soru, öneri, bilgi ve sipariş için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.