x
Tesettür Elbise Modelleri

Tesettür Elbise Modelleri

25 Haziran 2020

Elbise seçimini dar kalıplarla sınırlandırmanıza gerek yok. Daha genç ve daha şık görünmek elbise tercihi yaprken öncelikleriniz arasında bulunursa çok daha güzel bir geörüntü elde edeceğinizden emin olabilirsiniz. Modanın eskimeyen ve yıllar geçtikçe değeri adah da artan bazı kumaşları vardır. Bunlardan biri de kot kumaştır. Kot tesettür elbise modelleri artık çok daha farklı türlerde olduğ için sizde bunlardan birini tercih ederek ne kadar şık ve aynı zamanda genç gösterdiğinizi görebilirsiniz. Kot kumaşı elbiseleri üstelik yaz kış bütün bir sezon giyebilirsiniz.

Kot Elbise Türleri

Kot tesettür elbise modelleri arasından bir seçim yaparken kendi tarzınızın dışında kıyafetler ve modeller denemenizde fayda var. örneğin kot ve dantelin bir arada kullanıldığı modeller hem şık hem de genç göstermenizi sağlayacak modeller arasındadır. Kot modellerin dantelle nasıl kullanıldığını merak ediyor olabilirsiniz. Dantel kot elbiselerde üzerine işleme yerine etek pilelerinde ve uçlarında ayrıca yaka ve kol uçlarında kullanılıyor. Elbisenin modeline göre gömlek yerlerinde de düğme yerine dantel örgüleri görmeniz mümkün. Bu tarz elbiselere gotik bir hava verirken aynı zamanda oldukça şık bir görünüş de sağlıyor.

Kot Elbise Seçimi Yaparken

Kor elbise seçimi yaparken tesettür elbise türleri arasından zor bir seçim yapacağınızı baştan söylemek gerek. Çünkü bu elbise türleri  gerçekten harika modeller içerdiği için seçmekte oldukça zorlanacaksınız. Birbirnden güzel modellerin hepsini almak isteyeceksiniz.

Kot Elbiselerden Hangi Renk Seçilmeli

Kot elbise modelleri diğer elbiseler gibi farklı renkler içeriyor. Artık mavi ve tonları yerine pembeden sarıya kadar birçok farklı renkte kot kumaştan yaplmış elbiseleri görmek mümkün. Ancak kotun kumaşını belli etmek içi tercihinizi kotun ana rengi olan maviden ve mavinin tonlarından yapmanız çok daha mantıklı bir tercih olacaktır. çünkü kot elbiseyi belli eden ve şıklığı belli eden aslında mavidir. Üstelik mavi kot elbiselere dilediğiniz renkte eşarpta kullanabilirsiniz. Bu sayede özel bir davette sadece eşarp değiştirip şıklığınızı korurken aynı zamanda günlük davetlerde daha hafif eşarplar tercih ederek günlük şıklığı yakalayabilirsiniz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.