x
Tarzınıza Uygun Tesettür Kaban Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Tarzınıza Uygun Tesettür Kaban Seçimi Nasıl Olmalıdır?

12 Ekim 2019

Kış ayları artık yaklaştı. Hepimiz kışlıklarımızı olduğu yerden çıkarmaya başlıyoruz. Peki kışlıklarımızı neye göre ayırt edeceğiz? Bu sezon moda olan renkler ve kıyafetler nelerdir? Nasıl bir tesettür kaban seçmeliyim? Elbette giyindiğiniz kıyafetlerin renk ağırlıklarına ve tarzınıza göre değişebilir. 

Giyindiğiniz Renklere Göre Tesettür Kaban Seçimi

Tesettür kaban, sizi kışın o soğuğundan koruyan yegane dostunuzdur. Genellikle kıyafetleriniz de kullandığınız renk seçiminiz tesettür kaban seçiminizi de etkiler. Örneğin genellikle açık tonlarda kıyafetler tercih ediyorsanız tesettür kabanınız taba, gri, vizon veya hardal renklerinde olması sizin için daha kullanışlı olacaktır.

Açık renk giyinenler için bu renkler oldukça kolay kombinlenebilir özellikle gri tesettür kaban aklınıza gelebilecek tüm renklerle birlikte uyum sağlayacak ve sizi şık gösterecektir.

Sizler için bir kaç önerimiz var. Tesettür kaban modellerimizden bazılarını derledik. Görsellere göz atabilir ya da tesettür kaban kategorimizde gezinebilirsiniz. İnanıyoruz ki size uygun modeli bulacaksınız.

tesettur-kaban-kase-vizon  gri-kapitone-tesettur-kaban

hardal-kase-tesettur-kaban kiremit-rengi-kase-tesettur-kaban

gri-tesettur-kaban-kurklu vizon-kase-tesettur-kaban

Tarzınıza Uygun Tesettür Kaban Seçimi

Tesettür kaban alırken ilk olarak sıcak tutmasına dikkat ediyoruz. Fakat bizi ne kadar yansıttığı da önemli bir konu. Kadınlar olarak her zaman yaptığımız işlere titizlikle yaklaşırız. Her kıyafeti seçerken nasıl özen gösteriyor isek tesettür kaban seçerken de aynı özeni gösteriyoruz. 

Genelde spor giyinen bir yapıya sahip iseniz şişme montlar doğru tercih olacaktır. Şişme montlar spor ve estetik görüntüsünün yanında aynı zaman da oldukça sıcak tutar. Dikkat edilmesi gereken tek şey ise yıkanma şeklidir. Aynı zamanda kot mont modellerine de göz atmanız da fayda var.

Klasik bir tarza sahip iseniz kaşe kabanlar tam aradığınızı sizlere sunar. Harika dokuları ve şık görünümleri ile oldukça dikkat çekici görünümleri vardır. Kaşe sıcak tutar ve kombininizin tamamlayıcı parçası olur.

haki-sisme-mont-tesettur-kaban ici-kurklu-kapitone-mont-tesettur-kaban-modelleri

kot-mont-tesettur-kabankapitone-kısa-mont-tesettur-kaban

Tesettür Dünyası ekibi olarak sizin öneri ve görüşlerinize her zaman açığız. Whatsapp iletişim hattımız 0544 824 32 44

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.