x

Kot Tunik

Kot tunik, tesettürlü kadınların en çok tercih ettiği kıyafetlerden biridir. Kot kumaşın sağlamış olduğu avantajlardan biri olan yaz ve kış kullanımı bu ürünün en büyük artısıdır. Kot kumaşı her renkle uyum sağlar. Eğer doğru aksesuarlarla da kombinlerseniz olağanüstü rahatlığından vazgeçemezsiniz. En sevilen tunik modelleri arasında yer alan bu tunik genellikle spor bir hava katar. Bunun sebebi kumaşıdır.

Arkadaşlarınızla kahve içmeye giderken, market alışverişine veya komşunuza oturmaya giderken rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle de koyu renkleri piknik gibi etkinlikler için daha uygundur. Lekeyi diğer kumaş türlerine göre daha az gösterir. İster gold, ister rose, ister bronz, isterseniz de gümüş takılarla rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. İçinizi belli etmeyen kumaş yapısı ve üzerinize kalıp gibi oturması eminiz ki sizi memnun edecektir. Taş detaylı, takım halinde ya da nakışlı modellerden hangisi sizin tarzınıza uygun ise seçip alabilirsiniz.

Binlerce model seçeneği ve uygun fiyatlarla dilediğiniz ürüne kavuşabilirsiniz. Ucuz tesettür giyimi kaliteli almak istiyorsanız tam yerindesiniz! Soru, öneri, görüş ve siparişleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Filtre
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.