x
Kış Gelirken Dolaplarınızda Yer Vermeniz Gereken Tesettür Sweatshirtler

Kış Gelirken Dolaplarınızda Yer Vermeniz Gereken Tesettür Sweatshirtler

23 Eylül 2019Kış yavaş yavaş yaklaştı şimdiden soğukları hissedebiliyoruz. Artık dolabımızı yenilemenin zamanı geldi. Şu aralar tam da sweatshirt havaları hakim. Tesettür sweatshirtler kullanım kolaylığı, rahatlık ve tarz bir görünüm sunar. Peki tesettür sweatshirtleri nasıl kombinlemeliyiz? İçeriğimiz de sizlere birçok farklı sweatshirt modeli ve bunları nasıl kombin edebileceğinizin önerilerini sunacağız.

Tesettür sweatshirt eğer tesettürlü bir kadınsanız kesinlikle dolabınızda bulunmalıdır. Kurtarıcı bir parçadır ve spor rahatlığını size sunar. Evden acele olarak çıkmak istediniz, belki bir randevuya yetişmeye çalışıyorsunuz veya çocuğunuzun okuldan çıkış saati yaklaştı. Bu gibi durumlarda ihtiyacınız olan giy-çık parçalardır ve dolabınızda kesinlikle bulunması gerekir. İmdadınıza birbirinden harika ve trendlere uygun tesettür sweatshirtler yetişiyor. 

Tesettür Sweatshirt Modelleri

Tesettür sweatshirt uzun, kısa veya elbise modelli olarak değişmektedir. Elbise model olan sweatshirtler başka hiç bir parçaya gereksinim duymadan kolaylıkla kombinleyebileceğiniz modellerdir. Uzun modellere baktığımızda ise önden fermuarlı kap rolü gören tesettür sweatshirtler karşımıza çıkmaktadır. Bu modelleri kombinlerken altına dar pantolon giymeniz daha uzun görünmenizi sağlar. Hafif esintili havalarda üzerinize alıp çıkabilir havanın iyi olduğu durumlar da istediğiniz zaman çıkartabilirsiniz.

0302.jpg (225 KB)  4050-.jpg (262 KB)

0402-.jpg (229 KB)  0502.jpg (223 KB)

Tesettür sweatshirtlerin biraz daha kısa modellerini boyfriend pantolonlarla veya eşofmanlarla kombinleyebilirsiniz. Dilerseniz tesettür sweatshirtleri takım halinde de kullanabilirsiniz. Bu sizin için daha kolay bir yol olabilir. Akşam yürüyüşleriniz de size eşlik eder. Pikniğe gittiğiniz zamanlar da rahat etmenizi sağlar.  

0602.jpg (234 KB)  0801.jpg (235 KB)

1169.jpg (304 KB)  0901.jpg (240 KB)

Çeşitli renk geçişli veya fermuarlı tesettür sweatshirtler ile tarz bir görünüm sağlayabilirsiniz. Hem rahat, hem spor hem de şık durabilirsiniz. Arkadaşlarınızla buluşup kahve içmeye çıkarken oldukça iyi bir tercihtir. Farklı renk seçenekleri, düğmeli, fermuarlı ya da düz modellerinden kendi tarzınıza uygun seçin ve rahatça gezin!

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.