Tesettür Kaban Modelleri

Tesettür kaban seçerken ilk dikkat ettiğimiz şey bizi soğuktan koruması, sıcak tutması ve tabiki bize yakışmasıdır. Ceplerinin kullanılabilir olmasına da ayrıca dikkat ederiz. Çünkü ellerimiz açıkta kalarak üşüdüğünde bütün bedenimizde üşür. Kendimizi kıştan korumak için seçeceğimiz mont veya kaban tarzımıza kesinlikle uymalıdır.

Kışın tercih edebileceğimiz ürünler arasında kışlık kap modelleri, kaşe kaban modelleri, süet kaplar ve kışlık tunikler sayılabilir. Bunların içerisinde en önemli yere sahip olan tabiki tesettür kaban modelleri. Çünkü sürekli üzerimizde olan ve dışarıda gözüken parçadır. Dış giyimin tümünde özellikle de kış ayında bir seçim yaparken kumaşlarına dikkat etmekte fayda var. Kürklü, kaşe, kapitone en çok tercih edilen dış giyim kumaş türleridir.

Kapitone kumaş yaygın olarak şişme kaban ve mont kategorisinde kullanılmaktadır. Kaşe kabanları tercih edenler ise daha klasik giyimli kişilerden oluşmaktadır. Kapitoneye oranla daha ağır bir görünümü vardır. Kürklü modeller ise hem kaşe hem kapitone kumaş ürünlerde karşımıza çıkmaktadır. Kürk detayları tesettür kabanı daha gösterişli göstermektedir. Bu nedenle alacağınız tesettür kaban modelinde kürk detaylara yer vermeniz hoş bir görüntü sunacaktır.

Siyah, lacivert, kahverengi, bordo, vizon ve daha birçok renk seçeneği ile sizin zevkinize uygun olanı seçerek, uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Sıralama Seçiniz
Görünüm:
Toplam 601 ürün görüntüleniyor.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.