x
Ferace Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ferace Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

28 Haziran 2018

Ferace, bir dış giyim seçeneği olup, tesettürlü hanımların vücut hatlarını kesinlikle kapatmalıdır. Ferace seçimi yaparken, dikkat edilmesi gereken en önemli husus, seçilen feracenin dar olmaması ve rahat hissettirmesidir.

Ferace Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ferace, genellikle tek renk ve uzun bir giysi olduğu için, altına ya da üstüne herhangi bir kombin yapmanızı dolayısıyla bu konuda düşünmenizi gerektirmez. Rahat, tesettüre uygun ve şık olduğu kadar pratik de tesettür giyim seçeneğidir.

Ferace Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? 1

Ferace üretimi için hazırlanan kumaşlar, sıradan kumaşlar değildir. Dünyada sadece birkaç yerde üretilebilen kumaşlardır. Bu nedenle tesettür giyim sektöründe feracenin ve tesettür giyimde ferace tercih eden hanımların da yeri ayrıdır.

Ferace Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? 2

Feracenin üretildiği kumaş serin tutmalı, terletmemeli ve kaliteli olmalıdır.

Ferace Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? 3

Feracelerin birçok modeli bulunmaktadır. Tesettürlü hanımlar düz ve klasik feraceleri tercih edebildikleri gibi yarasa kol feracemodellerini de tercih edebilmektedirler. Birçok farklı model ferace, birçok farklı nakış ve işleme demektir.

Ferace Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? 4

Özellikle feracelerin fermuar, bilek ve etek kısımlarında yer alan nakış ve işlemeler, kimi zaman süs olarak kimi zaman da elle yapılmaktadır. Bu nakış ve işlemelerin sizin zevkinize ve tarzınıza uygun olup olmadığını inceleyebilir, böylece sizin için en doğru ferace modeline sahip olabilirsiniz.

Ferace Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? 5

Ferace Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? 6

Ferace Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? 7

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.