x
Birbirinden Şık Tesettürlü Etek Modelleri ve Kombin Önerileri

Birbirinden Şık Tesettürlü Etek Modelleri ve Kombin Önerileri

24 Eylül 2019

Tesettür kıyafetlerde pek çok seçenek mevcut. Tarzınıza ve zevklerinize uygun ürünleri bulmakta bazen zorlanıyor olabilirsiniz. Kıyafet seçimimiz bizim karakterimizin ve davranışlarımızın da bir yansımasıdır. Bu nedenle hepimiz farklı tercihler de bulunabiliriz. Tesettür Dünyası ekibi olarak hepinizin ihtiyaçlarını karşılamak ve sizleri mutlu etmek için çalışıyoruz. Yorumlarınız ve geri dönüşlerinizi her zaman önemsiyor, buna dikkat ederek ürün yelpazemizde değişikliklere gidiyoruz.

Tesettür giyimde en çok karşımıza çıkan tesettür tunikler ve tesettürlü etek modelleri olmaktadır. Tesettürlü etek modelleri rahatlıkları ve aynı zaman da şıklıklarıyla bizlere pek çok avantaj sunar. Kot, kalem, kumaş, piliseli, şifon, ekoseli ve daha binbir çeşit desen ve modeliyle ister bir düğüne giderken, ister arkadaşlarınızla kahve içmeye çıkarken tesettürlü etekleri tercih edebilirsiniz.

Tesettür Kot Etek Kombin Önerileri

Kot kumaşlar genellikle günlük kullanımda yaygın olarak karşımıza çıkmaktadır. Rahattırlar ve ütü gibi dertleri pek bulunmaz. Alışverişe çıkarken, arkadaşlarımızla çay içmeye giderken veya bi yerlere gezmeye giderken kullanabileceğiniz parçalardır.

Tesettür kot etekler her renk tişörtle giyilebilir. Gayet spor bir görünüm sağlar. Kırmızı, pembe, mavi, beyaz, yeşil yada siyah. İçinizden hangi rengi giymek geliyorsa kot eteklerle kombinleyebilirsiniz. 

Ben biraz daha şık görünmek istiyorum, diyenleri duyar gibiyiz. Spor giyinmeyi sevmiyor olabilirsiniz ama bu sizi tesettür kot eteklerden uzaklaştırmamalı. Kot etekleri gömlekler ile kombinleyerek de harika görünür ve aynı zaman da rahatlığınızdan ödün vermezsiniz. Ayrıca soğuk havalarda kalem tarzı kot eteklerin üzerine uzun hırkalarla yapacağınız kombinlerde ilgi görecektir.

tesetturluetekmodelleri  tesetturluetekmodelleri

tesetturluetekmodelleri 1  tesetturluetekmodelleri 2

Tesettürlü Etek Modelleri Kombin Önerileri

Tesettürlü etek modelleri sizinle her yere uyum sağlayabilir. Mesela bir düğüne gideceksiniz ve nasıl giyinmeniz konu da arada kalıyorsanız hemen dolabınızdaki kalem eteğinize eliniz gitsin. Hem ortama göre doğru bir seçimdir hem de oldukça şık görünürsünüz. Altları fırfırlı kalem etek modellerinden bir tane edinmeli ve dolabınızda yer vermelisiniz. Bu sayede farklılık yaratabilirsiniz.

hakirenktesetturluetekmodelleri  somontesetturluetekmodelleri

kirmizitesetturluetekmodelleri  ciceklitesetturluetekmodelleri

Sizler için tesettürlü etek modellerini ve nasıl kombinleyebileceğinizle ilgili öneriler verdik. Umarız işinize yaramıştır. Her zaman yanınızdayız. Soru ve görüşlerinizi bekliyoruz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.