x
Balon Kol Tesettür Ferace Modelleri Nelerdir?

Balon Kol Tesettür Ferace Modelleri Nelerdir?

11 Eylül 2020

Ferace çoğu hanımın severek giydiği rahat dış giyim parçalarından biridir. Rahatlığın yanı sıra model çeşitliliğinin de fazla olması hanımları tercih yaparken kimi zaman düşünceye sokmaktadır. Modellerin fazla olmasının bir diğer nedeni ise herkesin tarzın yansıtacak modeli bulmaları isteğidir. Sezonun en beğenilen ve tatlı modellerinden biri olan balon kol ferace modellerinde bu sene tatlı dokunuşlar ile süslenmiş tasarımlar bulunmaktadır.

https://www.tesetturdunyasi.com.tr/tesettur-ferace-modelleri

Ferace modellerinde kol detayının balon kol olması genel anlamda feraceye genç bir görünüm kazandırmaktadır. Aynı zamanda feracenin hem rahat spor hem de modern bir tarzda kombinlenmesine de olanak sağlamıştır. Balon kol modellerde yaka kısmı yuvarlak kesim şeklinde tasarlanmıştır. Bu kesim şal kullanan kişilerin daha rahat bağlamalarını sağlamaktadır. Balon kol modellerinin etek kısmı ise diğer düz modellere göre açılan geniş etek havasındadır.

Balon Kol Ferace Modellerinin Detayları Nelerdir?

Balon kol ferace modellerinin üzerinde farklı işlemeler ve detaylar bulunmaktadır. Yaka kısmında ve bel kısmında bulunan Osmanlı işlemeleri balon kol modellerinin vazgeçilmez detaylarından biridir. Pek çok hanımın da severek tercih ettiği bu detay, görünümü olduğundan daha şık ve gösterişli bir hale getirmektedir.

Balon Kol Ferace Modellerinde Bel Detayları Nelerdir?

Balon kol modellerinin bel kısımlarının arka tarafında bulunan kurdele detayları da tatlı kombinler yapmak isteyen hanımların tercih edeceği modellerden biridir. Son zamanlarda yaygın bir şekilde kullanılan bu model kişiyi olduğundan daha genç bir yaşa sokmaktadır. Kullanımının rahat olması pek çok farklı kombinle de bir araya getirilmesini sağlamaktadır. Balon kollarında da kurdele bulunan bu modeller parça görünümünü tamamlamaktadır.

Balon Kol Ferace Modelleri İle Nasıl Kombin Oluşturulur?

Balon kol modeller ile kombin oluşturmak isteyen kişiler ilk olarak kendi bedenine uygun bir model seçimi yapmalıdır. Sezon trend renkleriyle tasarlanan ferace modellerinden birini seçerek içerisine İspanyol paça uzun kot pantolonu ve kırık beyaz tunik kombini oluşturulabilir.

Kombinin hareket kazanmasını isteyen kişiler feracenin üzerine uzun kolye ya da yaka kısmına broş takarak görünümü daha canlı ve şık bir hale sokabilir. Aynı zamanda ayakkabı ve çanta seçimlerinde ise dolgu topuk ayakkabı ile tuniğin renginde bir el çantası alarak kombin tamamlanmaktadır.

 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.