x
حسابي
تسجيل
سلتي

Yazlık Kimono Tesettür

Dış giyim ürünü olan yazlık kimono tesettür ürünleri, sıcak aylarda gardırobunuza biraz yetenek ve stil katmanın harika bir yoludur. Kimonolar farklı renk, desen ve kumaş çeşitlerine sahiptir, böylece kişisel tarzınıza uygun bir örtüyü kolayca bulabilirsiniz. Kimononun hafif malzemesi sizi serin tutarken, kıyafetlerinde daha mütevazı olmayı tercih edenler için tam örtücülük sağlar. Bu parçayı anında zarif bir görünüm için herhangi bir kıyafetin üzerine veya plajda daha fazla koruma için bir mayonun üzerine giyebilirsiniz. İster aşağı ister yukarı giymeyi tercih edin, yazlık kimono her kombine sofistike ve güzel bir hava katacağından emin olabilirsiniz.

Tarzınıza Uygun Kimonoyu Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Tarzınız için doğru kimonoyu seçerken göz önünde bulundurmanız gereken birkaç kural vardır. İlk olarak, kimonoda kullanılan kumaşı düşünün. Sıcak havalarda sizi serin ve rahat tutmaya yardımcı olacak pamuk, ipek ve keten gibi doğal kumaşları tercih edin. Kimononun desenini ve tasarımını da dikkate almalısınız, çünkü bu üzerinizde ne kadar resmi veya rahat duracağını belirleyecektir.

Ayrıca, obi kemerler, haori ceketler ve geta sandaletler gibi kimononuzla ne tür aksesuarlar eşleştireceğinizi düşünün. Eksiksiz bir görünüm için kimononuzla renk, doku ve desen açısından eşleşen parçalar bulmak önemlidir. Son olarak, vücut tipinize ve boyunuza uygun bir uzunluk seçtiğinizden emin olun. Kimono alışverişi yaparken bu faktörleri göz önünde bulundurarak, kişisel tarzınızı yansıtan bir kıyafet yaratabilirsiniz. Bunun için Tesettür Dünyası sitesini ziyaret edebilirsiniz.

التصفية
مرشحات مختارة
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
ماركة
نموذج
{{ FILTER.NAME }}
سعر

كيمونو

منتجات في المجموع 59 هناك
Prepared by  T-Soft E-Commerce.