x
حسابي
تسجيل
سلتي

Eşofman Altı

Spordan ziyade günlük giyimde de rahatlığa ve şıklığa önem verenlerin en çok tercih ettiği ürünlerden bir tanesi de eşofman altı kadın modelleridir. Özellikle çok fazla sayıda renk seçeneğine sahip olan ve birbirinden farklı üst kıyafet seçenekleri ile kullanılabilen bu ürünler şıklık yaratmanız açısından oldukça elverişlidir. Rahatlık ve konfor sunması açısından birçok yerde kullanılabilen eşofman altı modelleri yoğun talep görür. Hem lastikli hem de bağcıklı olarak tasarlanıp üretilen eşofman altı modelleri, boyutları itibariyle kullanıcılarına hitap etmeyi başarır. Bulunduğunuz mevsim ve gerçekleştirmiş olduğunuz aktivite durumuna göre tercih edeceğiniz eşofman altı modelleri ile tüm gün boyunca hem şık hem de konforlu olabilirsiniz.

Eşofman Altı Modelleri

Her kullanıcının tarzına ve zevkine göre tasarlanıp üretilen bu ürünlerin birçoğu pamuktan oluşan veya pamuk, polyester, elastan, likra veya viskoz karışımlı ürünlerden meydana gelir. Bel yapısı oldukça konforlu olup kesinlikle belinizi sıkmaz. Bu ürünler bol kesimli ya da vücudu saran şekilde tasarlanır. Bel kısmında yer verilen bağcık renklerinin, baskılı eşofman altı renklerinden daha başka renkte kullanılması ile ürünlere hareketlilik getiren üreticiler, ayrıca birçok üründe farklı büyüklükte cepler kullanılarak daha fazla kullanım imkânı sunar.

Rahat jarse kumaş ile tasarlanan eşofman altı modelleri, genellikle yırtmaçlı, katlı ve ribana tarzı paçalardan oluşur. Yürürken, koşarken ya da daha farklı bir aktivite sırasında bacaklarınızın rahat hareket etmesini sağlayan paçalar, ayrıca eşofman altının estetik durmasını ve kullandığınız ayakkabının daha güzel gözükmesine de yardımcı olur. Genellikle yaz mevsiminde kullanabileceğiniz veya aktif spor esnasında rahatlığınızı düşünerek tercih edebileceğiniz bu ürünler ile her zaman çok rahat hareket edebilirisiniz. Bu ürünleri takım halinde ya da üzerine tişört, hırka, kazak veya tunik gibi ürünlerle kullanabilirsiniz.

Eşofman Altı Fiyatları

Birçok marka tarafından üretilen eşofman altı modelleri hem rahat hem de konforlu olduğu için hemen hemen pek çok yerde kullanım imkânı sunar. Üstelik ürünlerin her biri sağlığa ve doğaya zarar vermeyen boyalar ile boyanıp üretilir. Bu nedenle ürünleri gönül rahatlığı içerisinde kullanabilmeniz oldukça mümkündür. Tercih edeceğiniz eşofman altı modelinin fiyatları genellikle daha çok ürünün markası, modeli, üzerindeki fermuar detayı, düğmesi, kumaşı gibi durumlara bağlı olarak farklılık gösterir. Bu doğrultuda hangi amaç için eşofman altı tercih edeceğiniz önemli bir unsurdur.

Örneğin eşofman altı ürününü, yalnızca kısa mesafelerde kullanmak isteyeceksiniz ona göre değerlendirip bir ürün seçim yapmanız daha doğru olur. Bunun için sade tarzdaki modelleri tercih edebilirsiniz. Eğer ki spor amaçlı bir ürün tercih etmek isterseniz o zaman vücudunuzun esnek ve rahat olmasını sağlayan bol eşofman altı kadın modellerini tercih edebilirsiniz. Bu tür amaçlara yönelik bir ürün seçimi yapmanız daha doğru olur. Bunun için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

التصفية
مرشحات مختارة
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
ماركة
نموذج
{{ FILTER.NAME }}
سعر

بنطلون-بجامه

منتجات في المجموع 2 هناك
Prepared by  T-Soft E-Commerce.